16 E1 optički multiplekser sa 4Ethernetom

16 E1 Fiber Optical Multiplexer with 4Ethernet

Kratki opis:

16E1+4*100M eternet preko optičkog prijenosa, single mode ili multimode vlakno, do 120KM udaljenosti, dvostruko napajanje (AC+DC) opciono, 19-inčni rack montaža
  • Uslovi plaćanja:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Aplikacija

    Informacije o narudžbi

    Pitanja i odgovori

    Oznake proizvoda

    Recenzije

    Opis

    Opis proizvoda:
    16E1 optički multiplekser je 16E1 point-to-point oprema za transport optičkih vlakana koja koristi FPGA čipove i laka je za nadogradnju. To je jednostruka ploča i najveći prenosni kapacitet je 16E1. Spoljni dizajn koristi standardni stalak od 19 inča, tako da je zapremina mala, težina lagana, a rad je zgodan i vredan.
    16E1 optički multiplekser, koristi tehnologiju prijenosa PDH vlakana. 2M (E1) interfejsi se mogu direktno povezati sa izmenjivačem, uređajem za svetlosnu petlju i multidiplekserom kako bi formirali mirkomidi ili posebnu mrežu. Kompletna funkcija alarma za 16E1, stabilan je i lak za održavanje, instaliranje i male veličine. Ima jedan digitalni servisni telefon.

    Karakteristike:

    • Ponuda 16 x2Mb/s digitalnih interfejsa
    • Ponudite jedan 10/100M Ethernet kanal za opciju
    • Interfejs nadzorne kontrole implementira centralizovano praćenje i izvoz monitora i kontrolnih informacija ovog porta i suprotnog porta.
    • Jedan link do servisnog telefona za radni ugovor
    • 220VAC & -48VDC opcije napajanja i pozitivni i negativni DC-48V mogu biti opcioni jer postoji krug za samotestiranje polariteta unutar uređaja
    • Standardni stalak od 19/9,5 inča, male zapremine, male težine, stabilnog kapaciteta i praktičnog podešavanja
    • Krug za oporavak digitalnog sata i digitalni glatki DPLL usvojen za port od 2,048 Mb/s
    • LED indikatori
    • Ima 1+1 zaštitu vlakana za opciono
    • Redundantnost napajanja: AC220 i DC-48V ili DC-24V kombinacija
    Specifikacija

    Optički interfejs
    Optička talasna dužina: 850nm/1310nm za multi-mod optički interfejs,
    1310nm/1550nm za single-mode optički interfejs
    Optički interfejs: SC/FC
    Modul za prijem i otpremu: >-6dBm
    Optički prijemnik prima osjetljivost <-36 (BER<10):
    Dinamički opseg prijema: >-30dB
    Domet odašiljanja: višemod 2 km, single-mode 40 km, single-mode 60 km, single-mode 120 km
    Karakteristika vibracija: Zadovoljava G.742 i G.823 standard
    E1 interfejs
    Kod interfejsa: HDB3 kod
    Brzina linije: 2.048Mbp/S ?50ppm
    Standard interfejsa: ITU-T G 703
    Impedancija interfejsa: 75 ohma/nebalansirano ili 120 ohma/ balansirano
    Karakteristika sučelja: podržava stalak (19 inča, 6U visoka), može doseći do 24 smjera
    10/100M Base-T interfejs:
    Brzina sučelja: 10/100 Mbps
    Karakteristika interfejsa: zadovoljava IEEE802.3, IEEE802.1Q
    Konektor: RJ45

    Aplikacija
    Primjena 1: Optički multiplekser od tačke do tačke
    Aplikacija 2: Optički multiplekser SNMP centralno upravljanje

    Informacije o narudžbi
    Model proizvoda Opisi Upit
    BD-OP-16E1-4ETH/AC 16E1 G.703 plus 4 Ethernett optički multiplekser, 75 ohma ili 120 ohma za opciju, SC/ST za opciju, napajanje AC220V ugrađeno Cijena zahtjeva
    BD-OP-16E1-4ETH/DC 16E1 G.703 plus 4 Ethernet vlakna multiplekser, 75 ohma ili 120 ohma za opciju, SC/FC za opciju, dual fiber ili WDM za opciju, napajanje DC48V ugrađeno Cijena zahtjeva
    Pitanja i odgovori
    Oznake proizvoda
  • Recenzije

    0 recenzija

    5

    5 start 5 0
    4 start 4 0
    3 start 3 0
    2 start 2 0
    1 start 1 0

    Captcha

    Maksimalni dozvoljeni fajl je 50 MB MB. Možete postavljati slike i video zapise. Ispustite datoteke ovdje

    Srodni proizvodi

    1~64 POTS (FXO/FXS) preko optičkog multipleksera

    1~64 POTS (FXO/FXS) over Fiber multiplexer is a kind of point-to-point fiber transmission device. Čitaj više

    32Glas (FXO/S) preko FIBER MULTIPLEKSER

    This point to point fiber transmitting equipment, which is designed on large scale integrated circuit, realizes 1~4 E1 circuit, 1 ~4 channels 100M Ethernet, 32 channel voice (FXO, FXS) and 1~4 channel RS232. The device support two optical fiber port (1+1 protection). Its merits include complete warning function, high integration,... Čitaj više

    16E1+8FE UPRAVLJIV MULTIPLEKSER VLAKANA

    16E1 fiber optical multiplexer can multiplex to 16 E1 and 8Ethernet signals for transmission over an optical fiber, resulting in reaching a longer distance without a repeaters and superior performance compared to copper media. Čitaj više

    8E1 4 Gigabit Ethernet PDH vlaknasti multiplekser

    The 8E1 fiber multiplexer realize 8E1 and 4*10/100/1000M Gigabit ethernet over fiber transmission.Large ethernet data capacity. Čitaj više

    Modularizovani optički multiplekser

    The modularized fiber multiplexer is created with 16E1+100M full speed Ethernet capacity of transmission interfaces. The equipment also provides various interface modules for voice(FXS/FXO), data(V.35) and RS232 . Čitaj više

    16E1 4Ethernet Optical Fiber Multiplexer with LCD Management

    The 16E1 optical fiber multiplexer transmission capacity is 16E1, 4*100M Ethernet and 2channel   RS232/RS485/RS422 data. LCD management,Console management and SNMP management. Easy remote mornitor and configure. Čitaj više
    Leave Your Message