Ručni OTDR ispitivač vlakana

Handheld OTDR Fiber Tester

Kratki opis:

Ručni OTDR ima mjerni model u realnom vremenu, ugrađeni inteligentni modul za skeniranje tragova, online funkciju detekcije radnog svjetla i praktičnu VLS funkciju.
  • Uslovi plaćanja:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Aplikacija

    Informacije o narudžbi

    Pitanja i odgovori

    Oznake proizvoda

    Recenzije

    Opis

    Pregled

    Ručni OTDR ima mjerni model u realnom vremenu, ugrađeni inteligentni modul za skeniranje tragova, online funkciju detekcije radnog svjetla i praktičnu VLS funkciju.

    Ručni OTDR nudi širok dinamički raspon i izvanredne performanse mrtve zone. Kada se koristi u kombinaciji sa avizuelni lokator kvara, HandheldOTDRmože brzo locirati lomove, krivine, spojeve, loše konektore i druge razloge gubitka signala. Fiber Tester uključuje jednostavan operativni interfejs i GUI nalik Windows-u, što osigurava nisku krivulju učenja za korisnika. Optički reflektometar vremenske domene je modeliran prema načinu rada tablet računara i pametnog telefona. Kompaktan je, lagan, prenosiv, čvrst i dugotrajan, što ga čini idealnim za upotrebu na otvorenom.

    Prednosti proizvoda

    • 1310 nm / 1550 nm talasne dužine, tri vrste dinamičkog opsega su opcione; Maksimalni dinamički raspon može biti do 32 db / 30 db
    • Test modela optimizacije: S obzirom na predviđenu izgradnju mreže ——– način testiranja velike brzine U pogledu održavanja mreže ——— precizan način testiranja
    • Napredno prilagođeno korisniku: Inteligentna operacija jednim pritiskom za početak mjerenja
    • Produžite radno vrijeme više od 10 sati, posebno prikladno za dugotrajnu primjenu na terenu
    • Svjetlo: 0,9 kg
    • Ručni prijenosni tip, prikladan, povoljan omjer cijene i performansi

    Tehničke prednosti

    • Odnos signal / šum: 2,5 miliona programabilnih logičkih vrata koristi se za prosečno prikupljanje podataka, poboljšanje tačnosti testiranja i brzine testiranja
    • Prikupljajte podatke za poboljšanje: usvaja naprednu tehnologiju s međunarodnom sinhronizacijom tehnologije uzorkovanja velikih brzina od 40 MHZ
    • Wde radni status temperature: može unutar opsega od - 10 ℃ do 45 ℃ do normalnog testa.
    • Napredna laserska i APD (detektor svjetla) hardverska i softverska zaštita
    • Skladište velikog kapaciteta (maksimalno 1000 rezultata pohrane)
    Specifikacija

    Moduli

    BD800-A

    BD800-B

    BD800-C

    Srednja talasna dužina (± 20nm)

    1310/1550nm

    1310/1550nm

    1310/1550nm

    Dinamički raspon③ (dB)

    24/22

    28/26

    32/30

    Širina impulsa

    10ns 、 20ns 、 50ns 、 100ns 、 300ns 、 1.0ms 、 2.5ms 、 10ms 、 20ms

    Događaj Dead Zone ④ m)

    2

    Mrtva zona slabljenja (m) ⑤

    10

    Raspon udaljenosti (Km)

    0.5 ~ 80

    0.5 ~ 100

    0.5 ~ 120

    Tačnost mjerenja udaljenosti⑥

    ± (1m + prostor za uzorak + udaljenost mjerenja × 0.005%)

    Linearnost

    ± 0,05 dB/ dB

    OTDR OstaloSpecifikacije

    VFL*

    Kapacitet memorije

    1000

    Srednja talasna dužina

    650nm ± 20

    Vrsta vlakana

    SMF

    Out power

    Prikaz

    3,5 -inčni LCD

    Interfejs

    FC/UPC

    Optički konektor

    FC (univerzalni konektor)

    Ostalo

    Baterija

    NimH baterija za pametno punjenje

    Kontinuirano radno vrijeme *

    > 10 小时 (Od Bellcore TR-NWT-001138)

    Dimenzije

    230 mm × 120 mm × 60 mm

    Težina

    0,9 kg

    indeks. Bilješka:

    ①Ako nije drugačije navedeno, sve specifikacije za temperaturni raspon od 23 ° C ± 2 ° C (73,4 ° F ± 3,6 ° F) sa FC / PC konektorima su važeće.

    ② Opšta konfiguracija. ③SNR = 20us puls i tri minute tipičnog prosječnog dinamičkog raspona. IthS impulsom od 10ns, jednomodna brzina refleksije manja od -50 dB tipična mrtva zona.

    ⑤S impulsom od 30ns, jednomodna brzina refleksije manja od -50 dB tipična mrtva zona。⑥Ne uključuje nesigurnost zbog IOR vlakana.

    Aplikacija
    Informacije o narudžbi
    Model proizvoda Opisi Upit
    BD-800 Ime NO. AC/DC adapter 1 Certifikat za kalibraciju 1 Uputstvo za upotrebu (CD) 1 Softver za pregled tragova (CD) 1 Paket instrumenata (sa trakom) 1 Optički konektor 2 USB kabl za prenos podataka 1 OTDR moduli specifikacije: Broj za naručivanje Srednja talasna dužina Tip vlakana Dinamički opseg BD-800A (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 24/22dB BD-800B (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 28/26dB BD-800C (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 32/30dB Cijena zahtjeva
    Pitanja i odgovori

    Related Article:
    How to Splice Fiber Optic Cable
    What is OTDR?

    Oznake proizvoda
  • Recenzije

    0 recenzija

    5

    5 start 5 0
    4 start 4 0
    3 start 3 0
    2 start 2 0
    1 start 1 0

    Captcha

    Maksimalni dozvoljeni fajl je 50 MB MB. Možete postavljati slike i video zapise. Ispustite datoteke ovdje

    Srodni proizvodi

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. Čitaj više

    Light Source Optical Meter and Visual Fault Locator Integrated Multi-Function OTDR

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. Čitaj više

    Cost-Effective 3000 Series Optical Time Domain Reflectometer (OTDR)

    Fiber Optic OTDR is small and light, has multi-measuring modes, easy to carry and simple to use. It is a next-generation intelligent meter for fiber communications system detection. Čitaj više

    BD300 optički reflektor vremena

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. Čitaj više

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. Čitaj više

    BD900 Series Smart Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. Čitaj više

    1310 1550 1625nm Online PON Detection Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. Čitaj više

    BD900 Series Smart Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. Čitaj više
    Leave Your Message