Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Kratki opis:

HUAWEI HG8010H, inteligentni GPON ONT tipa premošćivanja dizajniran za FTTH scenarij.
  • Uslovi plaćanja:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Aplikacija

    Informacije o narudžbi

    Pitanja i odgovori

    Oznake proizvoda

    Recenzije

    Opis

    HUAWEI HG8010H, inteligentni GPON ONT tipa premošćivanja dizajniran za FTTH scenarij.

    HUAWEI HG8010H pruža mogućnosti prosljeđivanja visokih performansi kako bi se osiguralo odlično iskustvo s internetskim i HD video uslugama.

    HUAWEI HG8010H ima mali, pametan izgled i zelenu prednost u uštedi energije.

    Specifikacija

     

    Stavka Parametri
    Portovi • 1*GPON port • 1*GE LAN port
    Pokazatelji NAPAJANJE/PON/LOS/LAN
    GPON port • Klasa C+
    • Osetljivost prijemnika: -27dBm
    • Talasne dužine: US 1310nm, DS 1490nm
    • Filter za blokiranje talasnih dužina (WBF)
    • Fleksibilno mapiranje između GEM porta i TCONT -a
    • GPON: u skladu sa SN ili autentifikacijom lozinkom definisanom u G.984.3
    • Dvosmerni FEC
    • SR-DBA i NSR-DBA
    Ethernet port • VLAN oznake i uklanjanje oznaka zasnovanih na Ethernet portu
    • 1: 1 VLAN, N: 1 VLAN ili VLAN transparentan prenos
    • QinQ VLAN
    • Ograničenje broja naučenih MAC adresa
    • Učenje MAC adresa
    • Transparentan prijenos IPv6 paketa na Sloju 2
    Pametni O&M • OMCI poruke promenljive dužine
    • Otkrivanje i izolacija aktivnog/pasivnog lažnog ONT -a
    • Testiranje simulacije PPPoE/DHCP
    QoS • Ograničenje brzine Ethernet porta
    • Prioritet 802.1p
    • SP/WRR/SP+WRR
    • Ograničenje brzine emitovanja paketa
    • Mapiranje toka na osnovu VLAN ID -a, ID -a porta ili/i 802.1p
    Cuvanje energije • Indikator uštede energije
    • Smanjenje potrošnje energije u praznom hodu u stanju uštede energije
    • COCV4
    Sigurnost Filtriranje MAC adresa
    Uobičajeni O&M • OMCI/Web korisničko sučelje
    • Sigurnosno kopiranje i vraćanje softvera u dva sistema
    • 802.1ag Ethernet OAM
    • Mjerenje i dijagnostika optičke veze
    • Loopback provjera
    Multicast • IGMP v2/v3 špijuniranje
    • MLD v1/v2 njuškanje
    • Brzo napuštanje
    • Prevođenje VLAN oznaka, transparentan prenos i uklanjanje za nizvodne multicast pakete
    • Ograničenje brzine prijenosa paketa IGMP/MLD protokola
    Težina  
    Radna temperatura 0 ° C do +40 ° C
    Radna vlažnost 5% RH do 95% RH (bez kondenzacije)
    Ulaz adaptera za napajanje 100–240 V AC, 50–60 Hz
    Napajanje sistema 11–14 V DC, 0,5 A
    Potrošnja statičke energije 3W
    Maksimalna potrošnja energije 3.5W
    Aplikacija
    Mjesto porijekla:
    Šangaj, Kina (kopno)
    Naziv robne marke:
    HUAWEI HG8010H
    Broj modela:
    Huawei HG8010H
    Proizvod:
    Huawei HG8010H 1GE GPON ONU
    PON port:
    GPON
    LAN port:
    1*10/100/1000M
    Optički tip:
    SC/APC
    Napajanje:
    EU, SAD, UK, AU za opciju
    Firmware:
    Engleski
    Boja:
    Bijela
    primjena:
    Optički mrežni terminali
    Garancija:
    1 godina
    Informacije o narudžbi
    Model proizvoda Opisi Upit
    HG8010H Originalni novi Huawei GPON ONT HG8010H Cijena zahtjeva
    Pitanja i odgovori

    1.Kako mogu dobiti HUAWEI HG8010H?
    Morate nam poslati narudžbu uzorka. Mi ćemo za vas urediti proizvodnju uzoraka.
    2.Da li biste mogli napraviti dizajn za nas?
    da, za vas možemo napraviti umjetnička djela, uključujući štampanje, logotip itd., ako nam date sadržaj i kažete nam gdje da ga stavimo.
    3.Kako možemo izvršiti narudžbu?
    Nakon što se dogovorimo oko parametara proizvoda, napravit ćemo predračun za vašu potvrdu. Kada dobijemo vašu uplatu akontacije (depozit), dogovorit ćemo proizvodnju i isporuku.
    Ako imate svog špeditera, mi ćemo koristiti vašeg špeditera za isporuku robe. ako nemate špediter, onda kada je roba stigla u odredišnu luku, morate pronaći špeditera koji će vam pomoći očistiti običaj.

    4. Kako je s otpremom za HUAWEI HG8010H?
    Za male narudžbe, robu ćemo poslati International Express -om kao što je Fedex/DHL/TNT/UPS (Također možete koristiti svoje postojeće DHL/Fedex/UPS račune za dostavu). Obično je potrebno oko 7 radnih dana da stigne.

    Ako ćemo veliku količinu poslati oceanskim prijevozom, potrebno je mjesec dana da stignemo.

    ako urgnet, možete odabrati otpremu zračnim putem, ali će troškovi prijevoza biti skuplji.
    5.koje su prednosti vaših proizvoda?
    A. dobar kvalitet i konkurentne cijene.
    B. Stroga kontrola kvaliteta pri proizvodnji.
    C. Profesionalni timski rad, od dizajna, razvoja, proizvodnje, montaže, pakovanja i otpreme.
    D. Usluge nakon prodaje, ako postoji problem kvalitete, ponudit ćemo vam zamjenu za neispravnu količinu.

    huawei ont onu katalog

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Oznake proizvoda
  • Recenzije

    0 recenzija

    5

    5 start 5 0
    4 start 4 0
    3 start 3 0
    2 start 2 0
    1 start 1 0

    Captcha

    Maksimalni dozvoljeni fajl je 50 MB MB. Možete postavljati slike i video zapise. Ispustite datoteke ovdje

    Srodni proizvodi

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Čitaj više

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Čitaj više

    Huawei EG8145V5 GPON ONU

    Huawei EG8145V5 GPON ONUČitaj više

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi Čitaj više

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Čitaj više

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Čitaj više

    Huawei HG8310M modem

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution Čitaj više
    Leave Your Message