Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Kratki opis:

Huawei HG8245Q2 GPON optički mrežni terminal sa 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, engleski indikator, engleski opis interfejsa, CE oznaka. Dvopojasni 5G wifi
  • Uslovi plaćanja:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Aplikacija

    Informacije o narudžbi

    Pitanja i odgovori

    Oznake proizvoda

    Recenzije

    Opis

    Optički mrežni terminal Huawei GPON ONT HG8245Q2

    GPON ONT, 4*GE+1*POTS+1*USB, sa 2.4G/5G WiFi

    ENG firmver, ENG interfejs, CE oznaka

    Podrška 802.11ac

    Podržava IPv4&IPv6

    Tip konektora SC/UPC

    Može se konfigurirati putem OLT-a ili Weba ili NMS-a

    Podržana funkcija usmjeravanja

    Huawei GPON ONT HG8245Q2 je Huawei high-end GPON ONT, podržava 802.11ac dual band 2.4G/5G WIFI, sa 4*GE+1*POTS+1*USB interfejsom, Huawei logo, engleska verzija.

    Specifikacija
    Specifikacija
    Radno okruženje Radna temperatura: 0ºC do 40ºC
    Vlažnost okoline: 5% do 95% (bez kondenzacije)
    Tipična potrošnja energije 8 W
    Specifikacije snage Ulaz adaptera za napajanje: 100 do 240 V AC, 50–60 Hz
    Napajanje sistema: 11–14 VDC, 2 A
    WLAN 802.11ac
    Podržava IPv4 ili IPv6 IPv4 i IPv6
    Port na strani mreže GPON
    Portovi na strani korisnika 1 x POTS + 4 x GE + 2.4G/5G Wi-Fi + 1 x USB
    Indikatori NAPAJANJE/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
    Dimenzije 265 mm x 176 mm x 82 mm
    (dužina x širina x visina)
    Težina Oko 1,5 kg
    Aplikacija
    Huawei HG8245Q2 GPON ONT Application

    Huawei HG8245Q2 GPON ONT aplikacija

    Informacije o narudžbi
    Pitanja i odgovori

    HG8245q2 Datasheet Preuzimanje:

    Tehnički list Huawei Echolife HG8245Q2 GPON ONT

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Oznake proizvoda
  • Recenzije

    4 recenzija

    5

    5 start 5 4
    4 start 4 0
    3 start 3 0
    2 start 2 0
    1 start 1 0

    Captcha

    Maksimalni dozvoljeni fajl je 50 MB MB. Možete postavljati slike i video zapise. Ispustite datoteke ovdje

    4 odgovora

    1. Dragos Romania

      It is good.. i’m trying to find another FIRMWARE….

      • Baudcom China

        Zdravo Dragos:
        Obratite se prodavaču, ona će vas podržati.

    2. Jose Colombia

      Može li ONT raditi sa drugim brendom OLT, kao što su ZTE, Nokia itd?

      • admin China

        Yes, the Huawei ONT HG8245H can work with other brand OLT which do not limited other brand’s ONU.

    Srodni proizvodi

    HG8247H GPON ONT

    Huawei HG8247H an optical network terminal (ONT), is a high-end home Bridge in FTTH solution. It has 4 GE Ethernet ports, 2 POTS ports, 1 USB port, 1 RF port and 1 2.4G WiFi port. Čitaj više

    GPON Dual Band ONT HS8145V

    Huawei GPON ONT HS8145V has 4 Gigabit Ethernet ports, 1x POTS and 1x USB. It is equipped with built-in WiFi wireless radio operating in 2.4 and 5 GHz wireless transmission bands simultaneously (dual band). Čitaj više

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Čitaj više

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Čitaj više

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Čitaj više

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Čitaj više

    Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

    HUAWEI HG8010H, an intelligent bridging-type GPON ONT which designed for FTTH scenario. Čitaj više

    1GE+3FE +1POST+WIFI GPON ONU HG8546M

    ftth hg8546m echolife gpon ont. The ONU HG8546M provides 1* POTS ports, 1*GE+3* FE auto-adapting Ethernet ports, and 2* Wi-Fi port. The HG8546M features high-performance forwarding capabilities to ensure excellent experience with VoIP, Internet and HD video services. Therefore, the HG8546M provides a perfect terminal solution and future oriented service... Čitaj više
    Leave Your Message