Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Σύντομη περιγραφή:

HUAWEI HG8010H, ένα έξυπνο GPON ONT τύπου γεφύρωσης που έχει σχεδιαστεί για σενάριο FTTH.
  • Οροι πληρωμής:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Περιγραφή

    Προσδιορισμός

    Εφαρμογή

    Πληροφορίες Παραγγελίας

    Q&A

    Ετικέτες προϊόντων

    Κριτικές

    Περιγραφή

    HUAWEI HG8010H, ένα έξυπνο GPON ONT τύπου γεφύρωσης που έχει σχεδιαστεί για σενάριο FTTH.

    Το HUAWEI HG8010H παρέχει δυνατότητες προώθησης υψηλής απόδοσης για να εξασφαλίσει εξαιρετική εμπειρία με υπηρεσίες Internet και βίντεο βίντεο HD.

    Το HUAWEI HG8010H έχει μικρή, έξυπνη εμφάνιση και πράσινο πλεονέκτημα εξοικονόμησης ενέργειας.

    Προσδιορισμός

     

    Είδος Παράμετροι
    Λιμάνια • Θύρα 1*GPON • Θύρα 1*GE LAN
    δείκτες POWER/PON/LOS/LAN
    Θύρα GPON • Κατηγορία C+
    • Ευαισθησία δέκτη: -27dBm
    • Μήκη κύματος: US 1310nm, DS 1490nm
    • Φίλτρο αποκλεισμού μήκους κύματος (WBF)
    • Ευέλικτη χαρτογράφηση μεταξύ GEM Port και TCONT
    • GPON: σύμφωνα με τον έλεγχο ταυτότητας SN ή κωδικού πρόσβασης που ορίζεται στο G.984.3
    • Αμφίδρομη FEC
    • SR-DBA και NSR-DBA
    Θύρα Ethernet • Ετικέτες VLAN και αφαίρεση ετικετών που βασίζονται σε θύρα Ethernet
    • Διαφανής μετάδοση 1: 1 VLAN, N: 1 VLAN ή VLAN
    • QinQ VLAN
    • Περιορισμός στον αριθμό των μαθημένων διευθύνσεων MAC
    • Εκμάθηση διευθύνσεων MAC
    • Διαφανής μετάδοση πακέτων IPv6 στο Layer 2
    Smart O&M • Μηνύματα OMCI μεταβλητού μήκους
    • Ανίχνευση και απομόνωση ενεργών/παθητικών απατεώνων ONT
    • Δοκιμή προσομοίωσης PPPoE/DHCP
    QoS • Περιορισμός ρυθμού θύρας Ethernet
    • Προτεραιότητα 802.1p
    • SP/WRR/SP+WRR
    • Περιορισμός ρυθμού πακέτων μετάδοσης
    • Αντιστοίχιση ροής με βάση το αναγνωριστικό VLAN, το αναγνωριστικό θύρας ή/και 802.1p
    Εξοικονόμηση ενέργειας • Ένδειξη εξοικονόμησης ενέργειας
    • Μείωση κατανάλωσης ενέργειας των ρελαντί σε κατάσταση εξοικονόμησης ενέργειας
    • COCV4
    Ασφάλεια Φιλτράρισμα διεύθυνσης MAC
    Κοινή O&M • OMCI/Web UI
    • Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και επαναφορά λογισμικού διπλού συστήματος
    • 802.1ag Ethernet OAM
    • Μέτρηση και διάγνωση οπτικών συνδέσμων
    • Έλεγχος επαναφοράς
    Multicast • IGMP v2/v3 snooping
    • MLD v1/v2 snooping
    • Γρήγορη άδεια
    • Μετάφραση ετικετών VLAN, διαφανής μετάδοση και αφαίρεση για μεταγενέστερα πακέτα πολλαπλής διανομής
    • Περιορισμός ρυθμού πακέτων πρωτοκόλλου IGMP/MLD
    Βάρος  
    Θερμοκρασία λειτουργίας 0 ° C έως +40 ° C
    Υγρασία λειτουργίας 5% RH έως 95% RH (χωρίς συμπύκνωση)
    Είσοδος προσαρμογέα ισχύος 100–240 V AC, 50–60 Hz
    Τροφοδοσία συστήματος 11-14 V DC, 0.5 A
    Κατανάλωση στατικής ισχύος 3W
    Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 3,5W
    Εφαρμογή
    Τόπο καταγωγής:
    Σαγκάη, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    Μάρκα:
    HUAWEI HG8010H
    Αριθμός μοντέλου:
    Huawei HG8010H
    Προϊόν:
    Huawei HG8010H 1GE GPON ONU
    Θύρα PON:
    GPON
    Θύρα LAN:
    1*10/100/1000Μ
    Οπτικός τύπος:
    SC/APC
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:
    ΕΕ, ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο, ΑΕ για επιλογή
    Υλικολογισμικό:
    Αγγλικά
    Χρώμα:
    λευκό
    Εφαρμογή:
    Τερματικά οπτικού δικτύου
    Εγγύηση:
    1 χρόνος
    Πληροφορίες Παραγγελίας
    Μοντέλο προϊόντος Περιγραφές Ερευνα
    HG8010H Πρωτότυπο νέο Huawei GPON ONT HG8010H Τιμή Αίτησης
    Q&A

    1. Πώς μπορώ να αποκτήσω ένα HUAWEI HG8010H;
    Χρειάζεστε παραγγελία δείγματος σε εμάς. Θα κανονίσουμε την παραγωγή δείγματος για εσάς.
    2. Θα μπορούσατε να κάνετε σχεδιασμό για εμάς;
    ναι, μπορούμε να κάνουμε έργα τέχνης συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης, λογότυπου κ.λπ. για εσάς, εάν μας παρέχετε το περιεχόμενο και μας πείτε πού να το βάλουμε.
    3. Πώς μπορούμε να κάνουμε παραγγελία;
    Αφού συμφωνήσαμε σχετικά με τις παραμέτρους του προϊόντος, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο για την επιβεβαίωσή σας. Όταν λάβουμε την προκαταβολή σας (κατάθεση), θα κανονίσουμε την παραγωγή και την παράδοση.
    Εάν έχετε τη δική σας αποστολέα πλοίων, θα χρησιμοποιήσουμε το φορτηγό σας για την παράδοση αγαθών. εάν δεν έχετε μεταφορέα πλοίων, όταν τα αγαθά φτάσουν στο λιμάνι προορισμού, πρέπει να βρείτε έναν μεταφορέα πλοίων που θα σας βοηθήσει να ξεκαθαρίσετε το έθιμο.

    4. Τι γίνεται με την αποστολή για το HUAWEI HG8010H;
    Για μικρές παραγγελίες, θα στείλουμε τα προϊόντα μέσω International Express όπως Fedex/DHL/TNT/UPS (Επίσης, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τους υπάρχοντες λογαριασμούς σας DHL/Fedex/UPS για αποστολή). Συνήθως χρειάζονται περίπου 7 εργάσιμες ημέρες για να φτάσουν.

    Εάν η μεγάλη ποσότητα θα αποσταλεί με μεταφορά Ocean, χρειάζεται ένας μήνας για να φτάσει.

    εάν urgnet, μπορείτε να επιλέξετε αποστολή αεροπορικώς, αλλά η χρέωση φορτίου θα είναι ακριβότερη.
    5. ποια είναι τα πλεονεκτήματα των προϊόντων σας;
    A. καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
    Β. Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος κατά την παραγωγή.
    Γ. Επαγγελματική ομαδική εργασία, από το σχεδιασμό, την ανάπτυξη, την παραγωγή, τη συναρμολόγηση, τη συσκευασία και τη ναυτιλία.
    Δ. Υπηρεσίες μεταπώλησης, εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας, θα σας προσφέρουμε αντικατάσταση για ελαττωματική ποσότητα.

    Κατάλογος huawei ont onu

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Ετικέτες προϊόντων
  • Κριτικές

    0 κριτικές

    5

    5 έναρξη 5 0
    4 έναρξη 4 0
    3 έναρξη 3 0
    2 έναρξη 2 0
    1 εκκίνηση 1 0

    Captcha

    Το μέγιστο επιτρεπόμενο αρχείο είναι 50 MB MB. Μπορείτε να ανεβάσετε εικόνες και βίντεο. Απόθεση αρχείων εδώ

    Σχετικά προϊόντα

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Διαβάστε περισσότερα

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Διαβάστε περισσότερα

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi Διαβάστε περισσότερα

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Διαβάστε περισσότερα

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Διαβάστε περισσότερα

    Huawei HG8310M modem

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution Διαβάστε περισσότερα
    Leave Your Message