Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Σύντομη περιγραφή:

Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, αγγλική ένδειξη, αγγλική περιγραφή διεπαφής, ετικέτα CE. Wifi διπλής ζώνης 5G
  • Οροι πληρωμής:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Περιγραφή

    Προσδιορισμός

    Εφαρμογή

    Πληροφορίες Παραγγελίας

    Q&A

    Ετικέτες προϊόντων

    Κριτικές

    Περιγραφή

    Τερματικό οπτικού δικτύου Huawei GPON ONT HG8245Q2

    GPON ONT, 4*GE+1*POTS+1*USB, με WiFi 2,4G/5G

    Υλικολογισμικό ENG, διεπαφή ENG, Ετικέτα CE

    Υποστήριξη 802.11ac

    Υποστήριξη IPv4 & IPv6

    Τύπος σύνδεσης SC/UPC

    Μπορεί να διαμορφωθεί με OLT ή Web ή NMS

    Υποστηρίζεται λειτουργία δρομολόγησης

    Το Huawei GPON ONT HG8245Q2 είναι Huawei high-end GPON ONT, υποστηρίζει 802.11ac dual band 2.4G/5G WIFI, με 4*GE+1*POTS+1*USB interface, Huawei Logo, αγγλική έκδοση.

    Προσδιορισμός
    Προσδιορισμός
    Περιβάλλον εργασίας Θερμοκρασία λειτουργίας: 0ºC έως 40ºC
    Υγρασία περιβάλλοντος: 5% έως 95% (χωρίς συμπύκνωση)
    Τυπική κατανάλωση ενέργειας 8 W
    Προδιαγραφές ισχύος Είσοδος προσαρμογέα ισχύος: 100 έως 240 V AC, 50-60 Hz
    Τροφοδοσία συστήματος: 11–14 VDC, 2 A
    WLAN 802.11ac
    Υποστήριξη IPv4 ή IPv6 IPv4 και IPv6
    Θύρα από την πλευρά του δικτύου GPON
    Θύρες από την πλευρά του χρήστη 1 x POTS + 4 x GE + 2.4G/5G Wi-Fi + 1 x USB
    Δείκτες POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
    Διαστάσεις 265 mm x 176 mm x 82 mm
    (μήκος x πλάτος x ύψος)
    Βάρος Περίπου 1,5 Kg
    Εφαρμογή
    Huawei HG8245Q2 GPON ONT Application

    Εφαρμογή Huawei HG8245Q2 GPON ONT

    Πληροφορίες Παραγγελίας
    Q&A

    Λήψη φύλλου δεδομένων HG8245q2:

    Φύλλο δεδομένων Huawei Echolife HG8245Q2 GPON ONT

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Ετικέτες προϊόντων
  • Κριτικές

    4 κριτικές

    5

    5 έναρξη 5 4
    4 έναρξη 4 0
    3 έναρξη 3 0
    2 έναρξη 2 0
    1 εκκίνηση 1 0

    Captcha

    Το μέγιστο επιτρεπόμενο αρχείο είναι 50 MB MB. Μπορείτε να ανεβάσετε εικόνες και βίντεο. Απόθεση αρχείων εδώ

    4 απαντήσεις

    1. Dragos Romania

      It is good.. i’m trying to find another FIRMWARE….

      • Baudcom China

        Γεια, Dragos:
        Επικοινωνήστε με τον πωλητή, αυτός (αυτός) θα σας υποστηρίξει.

    2. Jose Colombia

      Μπορεί το ONT να συνεργαστεί με άλλη μάρκα OLT, όπως ZTE, Nokia κ.λπ.;

      • admin China

        Yes, the Huawei ONT HG8245H can work with other brand OLT which do not limited other brand’s ONU.

    Σχετικά προϊόντα

    HG8247H GPON ONT

    Huawei HG8247H an optical network terminal (ONT), is a high-end home Bridge in FTTH solution. It has 4 GE Ethernet ports, 2 POTS ports, 1 USB port, 1 RF port and 1 2.4G WiFi port. Διαβάστε περισσότερα

    GPON Dual Band ONT HS8145V

    Huawei GPON ONT HS8145V has 4 Gigabit Ethernet ports, 1x POTS and 1x USB. It is equipped with built-in WiFi wireless radio operating in 2.4 and 5 GHz wireless transmission bands simultaneously (dual band). Διαβάστε περισσότερα

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Διαβάστε περισσότερα

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Διαβάστε περισσότερα

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Διαβάστε περισσότερα

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Διαβάστε περισσότερα

    Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

    HUAWEI HG8010H, an intelligent bridging-type GPON ONT which designed for FTTH scenario. Διαβάστε περισσότερα

    1GE+3FE +1POST+WIFI GPON ONU HG8546M

    ftth hg8546m echolife gpon ont. The ONU HG8546M provides 1* POTS ports, 1*GE+3* FE auto-adapting Ethernet ports, and 2* Wi-Fi port. The HG8546M features high-performance forwarding capabilities to ensure excellent experience with VoIP, Internet and HD video services. Therefore, the HG8546M provides a perfect terminal solution and future oriented service... Διαβάστε περισσότερα
    Leave Your Message