Költséghatékony 3000-es sorozatú optikai időtartomány-reflektométer (OTDR)

Cost-Effective 3000 Series Optical Time Domain Reflectometer (OTDR)

Rövid leírás:

A Fiber Optic OTDR kicsi és könnyű, több mérési móddal rendelkezik, könnyen hordozható és egyszerűen használható. Ez egy új generációs intelligens mérő az üvegszálas kommunikációs rendszerek észleléséhez.
  • Fizetési feltételek:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Leírás

    Leírás

    Alkalmazás

    Rendelési információ

    Kérdések és válaszok

    Termékcímkék

    Vélemények

    Leírás

    Áttekintés

    A Fiber Optic OTDR kicsi és könnyű, több mérési móddal rendelkezik, könnyen hordozható és egyszerűen használható. A Fiber Optic OTDR egy új generációs intelligens mérő az üvegszálas kommunikációs rendszerek észleléséhez. Az optikai hálózatépítés belvárosokban és vidéki területeken történő széles körű elterjedésével az optikai hálózatmérés rövidebbé és szétszórttá vált; a 3000-es sorozat kifejezetten erre az alkalmazásra alkalmas. Költséghatékony és csodálatosan teljesít.

    A költséghatékony ODTR türelemmel és körültekintéssel készült, a nemzeti szabványok betartása mellett a kiterjedt tapasztalat és a csúcstechnológia ötvözésével, valamint elektronikus, szigorú mechanikai és optikai tesztelésnek és minőségbiztosításnak vetik alá; másrészt az új kialakítás intelligensebbé, kompaktabbá és többcélúvá teszi az ODTR-t.

    A Fiber Optic OTDR lehet a legjobb asszisztens az optikai hálózat fejlesztése és telepítése során a kapcsolati réteg észlelésében, valamint a hatékony karbantartásban és hibaelhárításban.

    OTDR

    OTDR

    Jellemzők

    1. Integrált kialakítás, okos és robusztus.

    2. Kicsi és könnyű, könnyen szállítható.

    3. 1625 nm-es online érzékelő modul szűrővel opcionálisan elérhető onlineFTTx/PONérzékelés.

    4. Többféle mérési mód, egyszerű használat, a mérés befejezése egyetlen gombbal.

    5. Valós idejű mérési funkció, kényelmesen nyomon követhető az illesztési folyamat.

    6. Belső nagy teljesítményű vizuális lézerforrás a közelebbi hibapont pontos pozicionálásához.

    7. Belső stabil lézerforrás.

    8. Optikai teljesítménymérő funkció opcióként elérhető.

    9. A figyelmeztető funkció megakadályozhatja, hogy az OTDR modul optikai jel miatt megsérüljön.

    10. Képernyőkép funkcióval integrálva.

    11. A PC távelérési és vezérlési funkciója az RJ45 interfészen keresztül érhető el.

    12. Támogatja a többnyelvű megjelenítést és bevitelt, barátságos felületet, vizuális billentyűzetet.

    13. Nagy belső memóriával integrálva.

    14. Biztosítson adatszimulációs szoftvert a jelentés feldolgozásához, generálásához és nyomtatásához.

    15. Elemjelző funkció.

    16. IP65 védelmi szint, kültéri fokozott.

    Kapcsolódó videó:Hogyan kell működtetni az IOLM funkciót a BD3000 OTDR-ben?

    Leírás
    Dimenzió 253 × 168 × 73,6 mm 1,5 kg (az elemmel együtt)
    Kijelző 7 hüvelykes TFT-LCD LED háttérvilágítással (az érintőképernyő funkció opcionális)
    Felület 1 × RJ45 port, 3 × USB port (USB 2.0, A típusú USB × 2, B típusú USB × 1)
    Tápegység 10 V (egyenáram), 100 V (ac) - 240 V (ac), 50-60 Hz
    Akkumulátor 7.4V(dc)/4.4Ah lithium battery (with air traffic certification)Operating time: 12 hours, Telcordia GR-196-CORECharging time:
    Energiatakarékos Háttérvilágítás kikapcsolva: Letiltás/1–99 perc Automatikus kikapcsolás: Letiltva/1–99 perc
    Adattárolás Belső memória: 4 GB (körülbelül 40 000 görbecsoport)
    Nyelv Felhasználó választható (angol, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai, francia, koreai, orosz, spanyol és portugál – vegye fel velünk a kapcsolatot a többi elérhetőségért)
    Környezeti feltételek Üzemi hőmérséklet és páratartalom: -10 ℃~+50 ℃, ≤95% (nem kondenzálódik) Tárolási hőmérséklet és páratartalom: -20 ℃~+75 ℃, ≤95% (nem páralecsapódás) Védettség: IP65 (IEC60529)
    kiegészítők Standard: Főegység, hálózati adapter, lítium akkumulátor, FC adapter, USB kábel, használati útmutató, CD lemez, hordtáska Opcionális: SC/ST/LC adapter, Bare fiber adapter

    Műszaki paraméter

    típus

    A hullámhossz tesztelése

    (MM: ±20 nm, SM: ±10 nm)

    Dinamikus tartomány (dB)

    Esemény holtzóna (m)

    Csillapítási holtzóna (m)

    BD3000-M18 850/1300 16/18 1.5 8/8
    BD3000-MD18 850/13001310/1550 16/1832/30 1.51.5 8/88/8
    BD3000-M21 850/1300 19/21 1.5

    8/8

    BD3000-MD21 850/13001310/1550 19/2135/33 1.51.5 8/88/8

    BD3000-D32

    1310/1550

    32/30

    1

    8/8

    BD3000-D37

    1310/1550

    37/35

    1

    8/8

    BD3000-D42

    1310/1550

    42/40

    0.8

    8/8

    BD3000-D45

    1310/1550

    45/42

    0.8

    8/8

    BD3000-T1

    1310/1490/1550

    30/28/28

    1.5

    8/8/8

    BD3000-T2

    1310/1550/1625

    30/28/28

    1.5

    8/8/8

    BD3000-T3

    1310/1490/1550

    37/36/36

    0.8

    8/8/8

    BD3000-T4

    1310/1550/1625

    37/36/36

    0.8

    8/8/8

    Tesztparaméter

    Impulzus szélesség Egymódusú: 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
    Tesztelési távolság Egymódusú táv: 100 m, 500 m, 2 km, 5 km, 10 km, 20 km, 40 km, 80 km, 120 km, 160 km, 240 km
    Mintavételi felbontás Minimum 5 cm
    Mintavételi pont Maximum 128 000 pont
    Linearitás ≤0,05 dB/dB
    skála Jelzés X tengely: 4 m-70 m/div, Y tengely: minimum 0,09 dB/div
    Távolság felbontás 0,01 m
    Távolság Pontosság ±(1m+mérési távolság×3×10-5+mintavételi felbontás) (IOR bizonytalanság nélkül)
    Reflexiós pontosság Egymódusú: ±2dB, többmódusú: ±4dB
    IOR beállítás 1,4000 ~ 1,7000, 0,0001 lépés
    Egységek Km, mérföld, láb
    OTDR nyomkövetési formátum Telcordia univerzális, SOR, 2. kiadás (SR-4731) OTDR: Felhasználó által választható automatikus vagy kézi beállítás
    Tesztelési módok Vizuális hibakereső: látható piros fény a szálazonosításhoz és hibaelhárításhoz Fényforrás: Stabilizált fényforrás (CW, 270Hz, 1kHz, 2kHz kimenet) Térmikroszkóp szonda
    Fiber eseményelemzés - Fényvisszaverő és nem tükröződő események: 0,01-1,99 dB (0,01 dB-es lépésekben) - Fényvisszaverő: 0,01-32 dB (0,01 dB-es lépésekben) - Szálak vége/szakadása: 3-20 dB (1 dB-es lépésekben)
    Egyéb funkciók Valós idejű sweep: 1 Hz Átlagolási módok: Időzített (1-3600 mp) Élő szál érzékelés: Ellenőrzi a kommunikációs fény jelenlétét az optikai szálban, Trace átfedés és összehasonlítás

    VFL modul (Vizuális hibakereső, alapfunkció):

    Hullámhossz (±20 nm) 650 nm
    Erő 10mw, CLASSIII B
    Hatótávolság 12 km
    Csatlakozó FC/UPC
    Indítási mód CW/2Hz

    PM modul (teljesítménymérő, opcionális funkcióként):

    Hullámhossz-tartomány (±20 nm) 800 ~ 1700 nm
    Kalibrált hullámhossz 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650 nm
    Teszttartomány A típus: -65~+5dBm (standard); B típus: -40~+23 dBm (opcionális)
    Felbontás 0,01 dB
    Pontosság ±0,35dB±1nW
    Moduláció azonosítása 270/1k/2kHz, Pinput≥-40dBm
    Csatlakozó FC/UPC

    LS modul (lézerforrás, opcionális funkcióként):

    Működési hullámhossz (±20 nm) 1310/1550/1625nm
    Kimeneti teljesítmény Állítható -25~0dBm
    Pontosság ±0,5 dB
    Csatlakozó FC/UPC

    FM modul (szálas mikroszkóp, opcionális funkcióként):

    Nagyítás 400X
    Felbontás 1,0 µm
    Kilátás a mezőre 0,40 × 0,31 mm
    Tárolási/üzemi állapot -18 ℃ ~ 35 ℃
    Dimenzió 235×95×30 mm
    Érzékelő 1/3 hüvelyk 2 millió pixel
    Súly 150g
    USB 1,1/2,0
    Adapter SC-PC-F (SC/PC adapterhez)FC-PC-F (FC/PC adapterhez)LC-PC-F (LC/PC adapterhez)2,5PC-M (2,5 mm-es csatlakozóhoz, SC/PC, FC/PC, ST/PC)
    Alkalmazás

    Optikai hálózat építése, karbantartása

    How to test 1490m in BD3000 OTDR?

    Rendelési információ
    termék modell Leírások Vizsgálat
    BD3000-D32 Optikai időtartomány reflektométer (OTDR), "Dinamika tartomány: 1310 nm/1550 nm 32/30 dB", "Esemény/csillapítás Holt zóna: 0.8M/4M", "Távolság (Km) 4m-240km" Kérjen árat
    BD3000-D37 Optikai időtartomány reflektométer (OTDR), "Dinamika tartomány: 1310 nm/1550 nm 37/35 dB", "Esemény/csillapítás Holt zóna: 0,8 M/4M", "Távolság (Km) 4m-240 km" Kérjen árat
    BD3000-T4 Optikai időtartomány reflektométer (OTDR), "Dinamika tartomány: 1310/1550/1625 nm 37/36/36 dB" Kérjen árat
    Kérdések és válaszok

    Kérdés: A Baudcom OTDR 3000 támogatja az IOLM funkciót?
    Válasz: Igen, a Baudcom OTDR 3000 támogatja az IOLM-et, amely könnyen kezelhető, tesztelje az üvegszálas kábelt.

    Kérdés: Meddig tudja tesztelni a Baudcom OTDR 3000?
    Válasz: Az elméleti távolság 200 km, a tényleges teszt 150 km.

    Kapcsolódó link:
    Mi az IOLM?

    Related Article:
    A száloptikai kábel összeillesztése
    What is OTDR?

    Termékcímkék
  • Vélemények

    4 vélemény

    5

    5 rajt 5 4
    4 rajt 4 0
    3 kezdés 3 0
    2 indítás 2 0
    1 rajt 1 0

    Captcha

    A maximálisan engedélyezett fájl 50 MB MB. Képeket és videókat tölthet fel. Dobja ide a fájlokat

    Kapcsolódó termékek

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. Olvass tovább

    Fényforrás optikai mérő és vizuális hibakereső Integrált többfunkciós OTDR

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. Olvass tovább

    BD300 optikai időtartomány -reflektométer

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. Olvass tovább

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. Olvass tovább

    Kézi OTDR szálvizsgáló

    Handheld OTDR has real-time measuring model, built-in intelligen trace scaning module, online work light detection function and convenient VLS function. Olvass tovább

    BD900 sorozatú intelligens optikai időtartomány reflexométer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. Olvass tovább

    1310 1550 1625 nm online PON érzékelés optikai időtartomány-reflexió OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. Olvass tovább

    BD900 sorozatú intelligens optikai időtartomány reflexométer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. Olvass tovább
    Leave Your Message