מחיר חסכוני מסדרת 3000 אופטי זמן מתח אופטי (OTDR)

Cost-Effective 3000 Series Optical Time Domain Reflectometer (OTDR)

תיאור קצר:

Fiber Optic OTDR קטן וקל, בעל מצבי מדידה מרובים, קל לנשיאה ופשוט לשימוש. זהו מד אינטליגנטי מהדור הבא לזיהוי מערכת תקשורת סיבים.
  • תנאי תשלום:Paypal, ווסטרן יוניון, L/C, D/A, D/P, T/T.

  • תיאור

    מִפרָט

    יישום

    מידע על ההזמנה

    שאלות ותשובות

    תגי מוצר

    ביקורות

    תיאור

    סקירה כללית

    Fiber Optic OTDR קטן וקל, בעל מצבי מדידה מרובים, קל לנשיאה ופשוט לשימוש. ה-Fiber Optic OTDR הוא מד אינטליגנטי מהדור הבא לזיהוי מערכת תקשורת סיבים. עם השימוש הנרחב בבניית רשתות אופטיות במרכזי הערים ובאזורים הכפריים, מדידת הרשת האופטית התקצרה והתפזרה; סדרת 3000 מתאימה במיוחד ליישום זה. זה חסכוני ומתפקד בצורה יוצאת דופן.

    ה-ODTR החסכוני מיוצר בסבלנות ובזהירות, תוך עמידה בסטנדרטים הלאומיים לשילוב ניסיון רב וטכנולוגיה מתקדמת, והוא נתון לבדיקות אלקטרוניות, מכניות ואופטיות ואבטחת איכות. מצד שני, העיצוב החדש הופך את ה-ODTR לאינטליגנטי, קומפקטי ורב-תכליתי יותר.

    ה-Fiber Optic OTDR יכול להיות העוזר הטוב ביותר שלך בכל הנוגע לזיהוי שכבת קישור בפיתוח והתקנה של רשת אופטית, כמו גם תחזוקה יעילה ופתרון בעיות.

    OTDR

    OTDR

    מאפיינים

    1. עיצוב משולב, חכם ומחוספס.

    2. קטן וקל, קל לנשיאה.

    3. מודול זיהוי מקוון 1625nm עם מסנן זמין כאופציה עבור מקווןFTTx/PONאיתור.

    4. מצבי מדידה מרובים, פשוטים לשימוש, סיים מדידה על ידי כפתור אחד בלבד.

    5. פונקציית מדידה בזמן אמת, נוחה לניטור תהליך השחבור.

    6. מקור לייזר ויזואלי בעל הספק פנימי גדול למיקום מדויק של נקודת השבר הקרובה יותר.

    7. מקור לייזר יציב פנימי.

    8. פונקציית מד כוח אופטי מוצעת כאופציה.

    9. פונקציית אזהרה עלולה למנוע מודול של OTDR שניזוק על ידי אות אופטי.

    10. משולב עם פונקציית צילום מסך.

    11. פונקציית גישה ושליטה מרחוק למחשב זמינה באמצעות ממשק RJ45.

    12. תמיכה בתצוגה וקלט מרובות שפות, ממשק ידידותי, מקלדת ויזואלית מסוגלת.

    13. משולב עם זיכרון פנימי גדול.

    14. ספק תוכנת הדמיית נתונים לעיבוד, הפקה והדפסה של דו"ח.

    15. פונקציית חיווי סוללה.

    16. רמת הגנה IP65, משופרת בחוץ.

    וידיאו קשור:כיצד להפעיל את פונקציית IOLM ב-BD3000 OTDR?

    מִפרָט
    מֵמַד 253×168×73.6 מ"מ 1.5 ק"ג (כלול סוללה)
    לְהַצִיג 7 אינץ' TFT-LCD עם תאורת LED אחורית (פונקציית מסך מגע היא אופציונלית)
    מִמְשָׁק יציאת 1×RJ45, יציאת 3×USB (USB 2.0, סוג A USB×2, סוג B USB×1)
    ספק כוח 10V(dc), 100V(ac) עד 240V(ac), 50~60Hz
    סוֹלְלָה 7.4V(dc)/4.4Ah lithium battery (with air traffic certification)Operating time: 12 hours, Telcordia GR-196-CORECharging time:
    חסכון באנרגיה תאורה אחורית כבויה: השבתה/1 עד 99 דקות כיבוי אוטומטי: השבתה/1 עד 99 דקות
    אחסון נתונים זיכרון פנימי: 4GB (כ-40,000 קבוצות של עקומות)
    שפה ניתן לבחירת משתמש (אנגלית, סינית פשוטה, סינית מסורתית, צרפתית, קוריאנית, רוסית, ספרדית ופורטוגזית - צור איתנו קשר לזמינות של אחרים)
    תנאים סביבתיים טמפרטורת עבודה ולחות: -10℃~+50℃, ≤95% (ללא עיבוי) טמפרטורת אחסון ולחות: -20℃~+75℃, ≤95% (ללא עיבוי) הוכחה: IP65 (IEC60529)
    אביזרים סטנדרטי: יחידה ראשית, מתאם מתח, סוללת ליתיום, מתאם FC, כבל USB, מדריך למשתמש, דיסק CD, נרתיק נשיאה אופציונלי: מתאם SC/ST/LC, מתאם סיבים חשופים

    פרמטר טכני

    סוּג

    בדיקת אורך גל

    (MM: ±20nm, SM: ±10nm)

    טווח דינמי (dB)

    אזור מת של אירוע (מ')

    הנחתה אזור מת (מ')

    BD3000-M18 850/1300 16/18 1.5 8/8
    BD3000-MD18 850/13001310/1550 16/1832/30 1.51.5 8/8/8
    BD3000-M21 850/1300 19/21 1.5

    8/8

    BD3000-MD21 850/13001310/1550 19/2135/33 1.51.5 8/8/8

    BD3000-D32

    1310/1550

    32/30

    1

    8/8

    BD3000-D37

    1310/1550

    37/35

    1

    8/8

    BD3000-D42

    1310/1550

    42/40

    0.8

    8/8

    BD3000-D45

    1310/1550

    45/42

    0.8

    8/8

    BD3000-T1

    1310/1490/1550

    30/28/28

    1.5

    8/8/8

    BD3000-T2

    1310/1550/1625

    30/28/28

    1.5

    8/8/8

    BD3000-T3

    1310/1490/1550

    37/36/36

    0.8

    8/8/8

    BD3000-T4

    1310/1550/1625

    37/36/36

    0.8

    8/8/8

    פרמטר בדיקה

    רוחב דופק מצב יחיד: 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
    מרחק בדיקה מצב יחיד: 100 מ', 500 מ', 2 ק"מ, 5 ק"מ, 10 ק"מ, 20 ק"מ, 40 ק"מ, 80 ק"מ, 120 ק"מ, 160 ק"מ, 240 ק"מ
    רזולוציית דגימה מינימום 5 ס"מ
    נקודת דגימה מקסימום 128,000 נקודות
    ליניאריות ≤0.05dB/dB
    חיווי סולם ציר X: 4m~70m/div, ציר Y: מינימום 0.09dB/div
    רזולוציית מרחק 0.01 מ'
    דיוק מרחק ±(1m+מרחק מדידה×3×10-5+רזולוציית דגימה) (לא כולל אי ודאות IOR)
    דיוק השתקפות מצב יחיד: ±2dB, ריבוי מצבים: ±4dB
    הגדרת IOR 1.4000~1.7000, 0.0001 צעד
    יחידות ק"מ, מיילים, רגלים
    פורמט מעקב OTDR Telcordia universal, SOR, גיליון 2 (SR-4731)OTDR: הגדרה אוטומטית או ידנית לבחירת המשתמש
    מצבי בדיקה איתור תקלות חזותי: אור אדום גלוי לזיהוי סיבים ופתרון בעיות מקור אור: מקור אור מיוצב (CW, 270Hz, 1kHz, 2kHz פלט) בדיקה של מיקרוסקופ שדה
    ניתוח אירועי סיבים -אירועים רפלקטיביים ולא מחזירי אור: 0.01 עד 1.99dB (צעדים של 0.01dB)-רפלקטיביים: 0.01 עד 32dB (צעדים של 0.01dB)-סיום/שבירה של סיבים: 3 עד 20dB (צעדים של 1dB)
    פעולות אחרות סריקה בזמן אמת: 1Hz מצבי ממוצע: מתוזמן (1 עד 3600 שניות) זיהוי סיבים חיים: מאמת אור תקשורת נוכחות בסיבים אופטיים שכבת-על והשוואה

    מודול VFL (איתור תקלות חזותי, כפונקציה סטנדרטית):

    אורך גל (±20 ננומטר) 650 ננומטר
    כּוֹחַ 10 מגוואט, CLASSIII B
    טווח 12 ק"מ
    מַחבֵּר FC/UPC
    מצב השקה CW/2Hz

    מודול PM (מד כוח, כפונקציה אופציונלית):

    טווח אורך גל (±20 ננומטר) 800 ~ 1700 ננומטר
    אורך גל מכויל 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650 ננומטר
    טווח בדיקה סוג A: -65~+5dBm (סטנדרטי); סוג B: -40~+23dBm (אופציונלי)
    פתרון הבעיה 0.01dB
    דיוק ±0.35dB±1nW
    זיהוי מודולציה 270/1k/2kHz,Pinput≥-40dBm
    מַחבֵּר FC/UPC

    מודול LS (מקור לייזר, כפונקציה אופציונלית):

    אורך גל עבודה (±20 ננומטר) 1310/1550/1625 ננומטר
    כוח פלט מתכוונן -25~0dBm
    דיוק ±0.5dB
    מַחבֵּר FC/UPC

    מודול FM (מיקרוסקופ סיבים, כפונקציה אופציונלית):

    הַגדָלָה 400X
    פתרון הבעיה 1.0 מיקרומטר
    מבט על שדה 0.40×0.31 מ"מ
    מצב אחסון/עבודה -18℃~35℃
    מֵמַד 235×95×30 מ"מ
    חיישן 1/3 אינץ' 2 מיליון פיקסלים
    מִשׁקָל 150 גרם
    יו אס בי 1.1/2.0
    מַתאֵם SC-PC-F (עבור מתאם SC/PC)FC-PC-F (עבור מתאם FC/PC)LC-PC-F (עבור מתאם LC/PC)2.5PC-M (עבור מחבר 2.5 מ"מ, SC/PC, FC/PC, ST/PC)
    יישום

    הקמה ותחזוקה של רשת אופטית

    How to test 1490m in BD3000 OTDR?

    מידע על ההזמנה
    דגם המוצר תיאורים חֲקִירָה
    BD3000-D32 רפלקטומטר תחום זמן אופטי (OTDR),"טווח דינמי:1310nm/1550nm 32/30dB","אירוע/ הנחתה אזור מת: 0.8M/4M","מרחק (Km):4m-240km" בקש מחיר
    BD3000-D37 רפלקטומטר תחום זמן אופטי (OTDR),"טווח דינמי:1310nm/1550nm 37/35dB","אירוע/ הנחתה אזור מת: 0.8M/4M","מרחק (ק"מ):4m-240km" בקש מחיר
    BD3000-T4 מד תחום זמן אופטי (OTDR), "טווח דינמי: 1310/1550/1625nm 37/36/36 dB" בקש מחיר
    שאלות ותשובות

    שאלה: האם Baudcom OTDR 3000 תומך בפונקציית IOLM?
    תשובה: כן, Baudcom OTDR 3000 יכול לתמוך ב-IOLM, שיהיה קל לתפעול בדוק את כבל הסיבים.

    שאלה: עד כמה ניתן לבדוק את Baudcom OTDR 3000?
    תשובה: המרחק התיאורטי הוא 200 ק"מ, והמבחן בפועל הוא 150 ק"מ.

    קישור קשור:
    מה זה IOLM?

    Related Article:
    כיצד לחבר כבל סיב אופטי
    What is OTDR?

    תגי מוצר
  • ביקורות

    4 ביקורות

    5

    5 התחלה 5 4
    4 התחלה 4 0
    3 מתחילים 3 0
    2 מתחילים 2 0
    התחלה אחת 1 0

    Captcha

    הקובץ המרבי המותר הוא 50 MB MB. אתה יכול להעלות תמונות וסרטונים. זרוק קבצים כאן

    מוצרים קשורים

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. קרא עוד

    מד אור אופטי מקור אור ומאתר תקלות חזותי משולב OTDR רב תפקודי

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. קרא עוד

    מד Reflectometer תחום זמן אופטי BD300

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. קרא עוד

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. קרא עוד

    בודק סיבי OTDR

    Handheld OTDR has real-time measuring model, built-in intelligen trace scaning module, online work light detection function and convenient VLS function. קרא עוד

    סדרת BD900 חכם אופטי זמן דומיין Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. קרא עוד

    1310 1550 1625nm מקוון זיהוי PON אופטי תחום זמן רפלקטומטר OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. קרא עוד

    סדרת BD900 חכם אופטי זמן דומיין Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. קרא עוד
    Leave Your Message