בודק סיבי OTDR

Handheld OTDR Fiber Tester

תיאור קצר:

ל-OTDR כף יד יש מודל מדידה בזמן אמת, מודול סריקת עקבות אינטליגנטי מובנה, פונקציית זיהוי אורות עבודה מקוונת ופונקציית VLS נוחה.
  • תנאי תשלום:Paypal, ווסטרן יוניון, L/C, D/A, D/P, T/T.

  • תיאור

    מִפרָט

    יישום

    מידע על ההזמנה

    שאלות ותשובות

    תגי מוצר

    ביקורות

    תיאור

    סקירה כללית

    ל-OTDR כף יד יש מודל מדידה בזמן אמת, מודול סריקת עקבות אינטליגנטי מובנה, פונקציית זיהוי אורות עבודה מקוונת ופונקציית VLS נוחה.

    כף היד OTDR מציע טווח דינמי רחב וביצועים יוצאי דופן של אזור מת. בשימוש בשילוב עם אאיתור תקלות חזותיות, כף הידOTDRיכול לאתר במהירות הפסקות, עיקולים, חיבורים, מחברים גרועים וסיבות אחרות לאובדן אות. בודק הסיבים כולל ממשק הפעלה פשוט ו-GUI דמוי Windows, המבטיח עקומת למידה נמוכה למשתמש. ה-Optical Time Domain Reflectometer מעוצב לפי מצב הפעולה של מחשב לוח וטלפון חכם. זה קומפקטי, קל, נייד, יציב ועמיד לאורך זמן, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש חיצוני.

    יתרונות המוצר

    • 1310 ננומטר / 1550 ננומטר אורך גל, שלושה סוגים של טווח דינמי הוא אופציונלי; הטווח הדינמי המרבי יכול להיות עד 32 db / 30 db
    • בדיקת מודל אופטימיזציה: לאור בניית הרשת שסופקה ——– מצב בדיקה במהירות גבוהה לאור תחזוקת הרשת——— מצב בדיקה מדויק
    • ידידותי למשתמש מתקדם: פעולה חכמה עם מקש אחד כדי להתחיל במדידה
    • המשך זמן עבודה ליותר מ-10 שעות, מתאים במיוחד ליישום זמן ארוך בשטח
    • אור: 0.9 ק"ג
    • סוג נייד כף יד, נוח, יחס עלות וביצועים נוחים

    יתרונות טכניים

    • יחס אות לרעש: 2.5 מיליון שער לוגי שניתן לתכנות משמש לאיסוף נתונים בממוצע, לשפר את דיוק הבדיקה ומהירות הבדיקה
    • אסוף נתונים לשיפור: הוא מאמץ טכנולוגיה מתקדמת עם סנכרון בינלאומי של טכנולוגיית דגימה במהירות גבוהה 40 מגה-הרץ
    • מצב עבודה של טמפרטורת Wde: זה יכול בטווח של - 10 ℃ עד 45 ℃ לבדיקה רגילה.
    • הגנת חומרה ותוכנה לייזר ו-APD (גלאי אור) מתקדמים
    • אחסון בקיבולת גדולה (מקסימום אחסון 1000 תוצאות)
    מִפרָט

    מודולים

    BD800-A

    BD800-B

    BD800-C

    אורך גל מרכזי (±20 ננומטר)

    1310/1550 ננומטר

    1310/1550 ננומטר

    1310/1550 ננומטר

    טווח דינמי③(dB)

    24/22

    28/26

    32/30

    רוחב דופק

    10ns、20ns、50ns、100ns、300ns、1.0ms、2.5ms、10ms、20ms

    אירוע Dead Zone④(m)

    2

    הנחתה אזור מת (m)⑤

    10

    טווח מרחק (ק"מ)

    0.5 ~ 80

    0.5 ~ 100

    0.5 ~ 120

    דיוק מדידת מרחק⑥

    ±(1 מ' + שטח דגימה + מרחק מדידה×0.005%)

    ליניאריות

    ±0.05dB/dB

    OTDR אחרמפרטים

    VFL*

    קיבולת זיכרון

    1000

    אורך גל מרכזי

    650nm±20

    סוג סיבים

    SMF

    צא כוח

    לְהַצִיג

    LCD בגודל 3.5 אינץ'

    מִמְשָׁק

    FC/UPC

    מחבר אופטי

    FC (מחבר אוניברסלי)

    אַחֵר

    סוֹלְלָה

    סוללת NimH Smart Charge

    זמן עבודה רצוף *

    >10小时(מאת Bellcore TR-NWT-001138)

    ממדים

    230 מ"מ × 120 מ"מ × 60 מ"מ

    מִשׁקָל

    0.9 ק"ג

    אינדקס. הערה:

    ①אלא אם צוין אחרת, כל המפרטים עבור טווח הטמפרטורות של 23°C ± 2°C (73.4°F ± 3.6°F), עם מחברי FC / PC תקפים.

    ② תצורה כללית. ③SNR = 20us דופק ושלוש דקות של טווח דינמי טיפוסי של הממוצע. ④עם דופק של 10ns, קצב השתקפות במצב יחיד של פחות מ-50dB אזור מת טיפוסי.

    ⑤עם דופק של 30ns, קצב השתקפות במצב יחיד של פחות מ-50dB אזור מת אופייני。⑥לא כולל אי ודאות עקב IOR של סיבים.

    יישום
    מידע על ההזמנה
    דגם המוצר תיאורים חֲקִירָה
    BD-800 שם מס. מתאם AC/DC 1 אישור כיול 1 מדריך למשתמש (CD) 1 תוכנת Trace Viewer (CD) 1 חבילת מכשירים (עם רצועה) 1 מחבר אופטי 2 כבל נתונים USB 1 מודולי OTDR מפרטים: מספר הזמנה מרכז אורך גל סוג סיבים דינמיים BD-800A (1310nm/1550nm)±20nm SMF 24/22dB BD-800B (1310nm/1550nm)±20nm SMF 28/26dB BD-800C (1310nm/1550nm)±20nm/3dSMF בקש מחיר
    שאלות ותשובות

    Related Article:
    כיצד לחבר כבל סיב אופטי
    What is OTDR?

    תגי מוצר
  • ביקורות

    0 ביקורות

    5

    5 התחלה 5 0
    4 התחלה 4 0
    3 מתחילים 3 0
    2 מתחילים 2 0
    התחלה אחת 1 0

    Captcha

    הקובץ המרבי המותר הוא 50 MB MB. אתה יכול להעלות תמונות וסרטונים. זרוק קבצים כאן

    מוצרים קשורים

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. קרא עוד

    מד אור אופטי מקור אור ומאתר תקלות חזותי משולב OTDR רב תפקודי

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. קרא עוד

    מחיר חסכוני מסדרת 3000 אופטי זמן מתח אופטי (OTDR)

    Fiber Optic OTDR is small and light, has multi-measuring modes, easy to carry and simple to use. It is a next-generation intelligent meter for fiber communications system detection. קרא עוד

    מד Reflectometer תחום זמן אופטי BD300

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. קרא עוד

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. קרא עוד

    סדרת BD900 חכם אופטי זמן דומיין Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. קרא עוד

    1310 1550 1625nm מקוון זיהוי PON אופטי תחום זמן רפלקטומטר OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. קרא עוד

    סדרת BD900 חכם אופטי זמן דומיין Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. קרא עוד
    Leave Your Message