Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

תיאור קצר:

HUAWEI HG8010H, GPON ONT אינטליגנטי מסוג גישור אשר תוכנן עבור תרחיש FTTH.
  • תנאי תשלום:Paypal, ווסטרן יוניון, L/C, D/A, D/P, T/T.

  • תיאור

    מִפרָט

    יישום

    מידע על ההזמנה

    שאלות ותשובות

    תגי מוצר

    ביקורות

    תיאור

    HUAWEI HG8010H, GPON ONT אינטליגנטי מסוג גישור אשר תוכנן עבור תרחיש FTTH.

    HUAWEI HG8010H מספק יכולות שילוח בעלות ביצועים גבוהים כדי להבטיח חוויה מעולה עם שירותי אינטרנט ו-HD וידאו.

    ל-HUAWEI HG8010H מראה קטן וחכם ויתרון ירוק וחיסכון באנרגיה.

    מִפרָט

     

    פריט פרמטרים
    נמלים • 1*יציאת GPON• 1*יציאת GE LAN
    אינדיקטורים POWER/PON/LOS/LAN
    יציאת GPON • Class C+
    • רגישות מקלט: -27dBm
    • אורכי גל: ארה"ב 1310nm, DS 1490nm
    • מסנן חסימת אורך גל (WBF)
    • מיפוי גמיש בין GEM Port ל- TCONT
    • GPON: תואם את ה-SN או אימות הסיסמה המוגדרים ב-G.984.3
    • FEC דו-כיווני
    • SR-DBA ו-NSR-DBA
    יציאת אתרנט • תגי VLAN מבוססי יציאת Ethernet והסרת תגים
    • 1:1 VLAN, N:1 VLAN, או שידור VLAN שקוף
    • QinQ VLAN
    • הגבלה על מספר כתובות MAC שנלמדו
    • למידת כתובות MAC
    • שידור שקוף של מנות IPv6 בשכבה 2
    Smart O&M • הודעות OMCI באורך משתנה
    • זיהוי ובידוד של ONT נוכלים אקטיבי/פסיבי
    • בדיקת סימולציית PPPoE/DHCP
    QoS • הגבלת קצב יציאת Ethernet
    • עדיפות 802.1p
    • SP/WRR/SP+WRR
    • הגבלת קצב מנות שידור
    • מיפוי זרימה על בסיס מזהה VLAN, מזהה יציאה או/ו 802.1p
    חסכון באנרגיה • חיסכון בחשמל מחוון
    • הפחתת צריכת החשמל של רכיבי סרק במצב חיסכון בחשמל
    • COCV4
    בִּטָחוֹן סינון כתובות MAC
    O&M נפוץ • OMCI/Web UI
    • גיבוי והחזרה של תוכנה כפולה
    • 802.1ag Ethernet OAM
    • מדידת קישור אופטי ואבחון
    • בדיקת לולאה חוזרת
    שידור מרובה • חטטנות IGMP v2/v3
    • חטטנות MLD v1/v2
    • חופשה מהירה
    • תרגום תגי VLAN, שידור שקוף והסרה עבור מנות ריבוי שידור במורד הזרם
    • הגבלת קצב מנות בפרוטוקול IGMP/MLD
    מִשׁקָל  
    טמפרטורת פעולה 0°C עד +40°C
    לחות הפעלה 5% RH עד 95% RH (לא מתעבה)
    כניסת מתאם מתח 100–240 וולט AC, 50–60 הרץ
    ספק כוח למערכת 11–14 V DC, 0.5 A
    צריכת חשמל סטטית 3W
    צריכת חשמל מרבית 3.5W
    יישום
    איזור מוצא:
    שנחאי, סין (יבשת)
    שם מותג:
    HUAWEI HG8010H
    מספר דגם:
    Huawei HG8010H
    מוצר:
    Huawei HG8010H 1GE GPON ONU
    יציאת PON:
    GPON
    יציאת LAN:
    1*10/100/1000 מיליון
    סוג אופטי:
    SC/APC
    ספק כוח:
    האיחוד האירופי, ארה"ב, בריטניה, AU לאופציה
    קושחה:
    אנגלית
    צֶבַע:
    לבן
    יישום:
    מסופי רשת אופטיים
    אַחֲרָיוּת:
    1 שנה
    מידע על ההזמנה
    דגם המוצר תיאורים חֲקִירָה
    HG8010H Huawei GPON ONT HG8010H חדש מקורי בקש מחיר
    שאלות ותשובות

    1.איך אני יכול להשיג HUAWEI HG8010H?
    אתה צריך להזמין מדגם לנו. אנחנו נארגן את ייצור המדגם בשבילך.
    2. האם אתה יכול לעשות עיצוב עבורנו?
    כן, אנחנו יכולים לעשות עבורך יצירות אמנות כולל הדפסה, לוגו וכו', אם תספק לנו את התוכן ותגיד לנו איפה לשים.
    3. איך אנחנו יכולים לבצע הזמנה?
    לאחר שעשינו הסכמה לגבי הפרמטרים של המוצר, נבצע חשבונית פרופורמה לאישורך. כאשר קיבלנו את התשלום מראש (פיקדון), אנו נארגן את הייצור והמשלוח.
    אם יש לך משלח ספינה משלך, אנו נשתמש במשלח הספינה שלך למשלוח סחורות. אם אין לך משלח ספינה, אז כשהסחורה הגיעה לנמל היעד, עליך למצוא משלח ספינה שיעזור לך לנקות את המנהג.

    4. מה דעתך על המשלוח עבור HUAWEI HG8010H?
    עבור הזמנות קטנות, אנו נשלח את הסחורה ב-International Express כמו Fedex/DHL/TNT/UPS (כמו כן אתה יכול להשתמש בחשבונות DHL/Fedex/UPS הקיימים שלך למשלוח). בדרך כלל זה לוקח בערך 7 ימי עבודה להגיע.

    אם כמות גדולה נשלח בהובלת אוקיינוס, זה לוקח חודש אחד להגיע.

    אם urgnet, אתה יכול לבחור משלוח באוויר, אבל דמי ההובלה יהיו יקרים יותר.
    5. מה היתרונות של המוצרים שלך?
    א.איכות טובה ומחירים תחרותיים.
    ב. בקרת איכות קפדנית בעת ייצור.
    ג. עבודת צוות מקצועית, מעיצוב, פיתוח, ייצור, הרכבה, אריזה ומשלוח.
    ד שירותי לאחר מכירה, אם יש בעיית איכות, אנו נציע לך החלפה עבור כמות פגומה.

    קטלוג huawei ont onu

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    תגי מוצר
  • ביקורות

    0 ביקורות

    5

    5 התחלה 5 0
    4 התחלה 4 0
    3 מתחילים 3 0
    2 מתחילים 2 0
    התחלה אחת 1 0

    Captcha

    הקובץ המרבי המותר הוא 50 MB MB. אתה יכול להעלות תמונות וסרטונים. זרוק קבצים כאן

    מוצרים קשורים

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. קרא עוד

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. קרא עוד

    Huawei EG8145V5 GPON ONU

    Huawei EG8145V5 GPON ONUקרא עוד

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi קרא עוד

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi קרא עוד

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. קרא עוד

    מודם Huawei HG8310M

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution קרא עוד
    Leave Your Message