High-Density Gigabit Ethernet Switch S2400 Series

High-Density Gigabit Ethernet Switch S2400 Series

Description:

Gigabit Aer auctus transibit cum 48 100M portubus et 4 gigabit portus (1 consolatorium portus, 48 10/100M TX portus, 2 10/100/1000M TX portus, 2 gigabit SFP portus, AC potentia fons)
  • Pensio conditio:Paypal, unio occidentalis, L/C,D/A,D/P,T/T

  • Descriptio

    Specification

    Applicationem

    Ordo notitia

    Q&A

    Product Tags

    Recognitiones

    Descriptio

    BAUDCOM BD-S2448C switch praebet non solum solutiones hi-peractionis et multilayer communicationis in inceptis, sed etiam validum subsidium pro ISPs ut upgraded ad retiacula data. Commutatio BD-S2448C praebet filum ferramentum-celeritate mutandi et inceptis faciendis ac solutiones multiformes suppeditabit, ideo specimen est ad construendum remotum suggestum operis hi-celeritate retiacula. Haec series switch ISPs apta est, praesertim magnas portantium illas, quia hae permutationes suas competition in IP foro emendare possunt.

     

    Praecipua Characteres

    Optimum perficientur

    n 36Gbps backplane Sed et 13.1Mpps packet procuret rate

    n Portus excelsus densitatis et maximus 48 100M portuum et 4 portus gigabit

    n - Gigabit fibra transmissio optica cum usque ad 80Km distantiam et directe connectens hominem retiacula narum

    Princeps securitatem et fidem

    n Providemus plures user authenticas modos ut 802.1x aut HTTP authenticas

    n Validus ACL and hardware supporting L2 ad L7 data filtration

    n QinQ

    n Special ARP incursio deprehendatur efficaciter prohibere ARP fraudulentus

    Modus procuratio flexibilis

    n Automatarie distinguens lineam per funem et intercrossum funem

    n Botrus sumens amplificat; machinam sustinens positis; singulariter per singularem IP; salutaris oratio opibus

    n Multiplices modi administrandi rationes sustinentes ut Console portum, Telnet, interretialem et SNMP

    n Supportantes multa genera network procuratio protocolla sicut latum Directorium, HP Open View and Cisco Works 2000

    Fluxus potens et iaci procuratio

    n Automatarie detectas et moderantes procellas iacientes, vigilantia IGMP facis et efficaciter prohibens passim inundationes fasciculi

    n Supportantes imperium in plena duplex modus vel dimidium duplex modus fluxus

    n Rate limitatio per gradus 64K sustinetur in instrumento Aer.

    n Supportantes IP multicast et QoS

    Specification

    Technical Indices

    BD-S2448C
    Flash 8MB
    Memoria 128MB, usque ad 512MB
    Portus 48 10/100M TX2 10/100/1000M TX2 gigabit SFP foramina
    Transmissio 13.1Mpps
    Switching Copia procuret
    Backplane 17.6Gbps
    MAC mensam 8K
    VLAN 4K activae VLANs
    Magnitudo 442mm ×225 mm×44
    Potentia Source 110-240VAC, 47-63Hz, 1A/230V .
    Consummatio Usque ad 60W
    Testimonium Virtus indicator, ratio indicator, connexio/notitia transmissio index, 10/100M indicator
    Environment Temperatus operandi: 0-50℃
    Repono temperatus: -40-70℃
    Umor: 0-90% non condensationem
    STP IEEE 802.1D STPIEEE 802.1w RSTPIEEE 802.1s MSTP
    VLAN Portus substructio VLAN802.1Q VLANPrivate VLAN

    GVRP

    QinQ

    VLAN plana

    Fluere imperium Backpressure adoptatur pro dimidia dupla, dum IEEE802.3x adoptatur pro plena dupplex.Supporting CAR cum gradu 64K
    Tempestas imperium Tempestas passim coacta est. Cum valorem limen ad refrenandum tempestatem iaci perventum est, fasciculi iaci prohibentur ne transmittantur.
    Multicast IGMP Snooping v1/2/3
    aggregatio Singuli portus coetus ligandi continentes usque ad 8 portus, et 32 portus ligandi coetus interim sustentantur. Dynamic LACP seu aggregatio static sustentatur.
    Speculum Influunt vel secundum portum-fundatur speculum
    Stacking Botrus sumens amplificat; singulariter per singularem IP; salvis opibus electronica
    Securitatis features IEEE 802.1x port authenticasPort securityIP ACL, MAC ACL et VLAN ACL

    portum/IP/MAC binding

    DHCP Adipiscing leo

    DAI et static/dynamic ARP ne

    RADIUS

    De administratione hierarchica et usor password

    QoS Caput Lineae (HOL) 4 queues et 8 valores priores 802.1p.WRED, WFQ, SP et FIFO

    Optimus conatus-officium

    Diversa opera

    Stricte prioritas

    Circumiecta Robin

    Primum primum servivit

    TOS rursus labeling

    RTS

    Management SNMP v1/v2RMON (groups 1, 2, 3, 9) Telnet

    CLI

    WEB

    SNTP

    SSH

    LLDP

    Applicationem
    Ordo notitia
    Product Model Descriptiones Inquisitionis
    BD-S2448C Gigabit Aer auctus transibit cum 48 100M portubus et 4 gigabit portus (1 consolatorium portus, 48 10/100M TX portus, 2 10/100/1000M TX portus, 2 gigabit SFP portus, AC potentia fons) Request Price
    BDTR-GB-P3RC 1000Mbps only, SERDES interface, Aeris SFP cum pessulus ver Request Price
    BDTRP413L1SN-20 1.25G SFP Transceiver, fibra dualis, 20km, necem 1310nm Request Price
    BDTRP413L1SN-80 1.25G SFP Module, fibra dualis, 80km, necem 1550nm Request Price
    Q&A
    Product Tags
    Recognitiones

    0 reviews

    5

    5 satus 5 0
    IV satus 4 0
    III satus 3 0
    2 satus 2 0
    I satus 1 0

    Captcha

    Maximus fasciculus permissus est 50 MB MB. Imagines et videos potes. Hic stilla files

    Leave Your Message