Tester amin'ny fibre OTDR tanana

Handheld OTDR Fiber Tester

Famaritana fohy:

Ny OTDR handheld dia manana maodely fandrefesana amin'ny fotoana tena izy, maodely scaning trace intelligen naorina, fiasan'ny fitiliana hazavana an-tserasera ary fiasa VLS mety.
  • Fepetra fandoavana:Paypal, union tandrefana, L / C, D / A, D / P, T / T

  • Description

    famaritana

    Fampiharana

    Vaovao momba ny baiko

    Q&A

    Product Tags

    Hevitra

    Description

    Topimaso

    Ny OTDR handheld dia manana maodely fandrefesana amin'ny fotoana tena izy, maodely scaning trace intelligen naorina, fiasan'ny fitiliana hazavana an-tserasera ary fiasa VLS mety.

    Ny Handheld OTDR dia manolotra sehatra midadasika midadasika sy fampisehoana faritra maty miavaka. Rehefa ampiasaina miaraka amin'ny ampikaroka ny lesoka, ny HandheldOTDRdia afaka mahita haingana fiatoana, fiolahana, splices, ratsy connectors, sy ny antony very famantarana hafa. Ny Fiber Tester dia misy interface tsara miasa sy GUI mitovy amin'ny Windows, izay manome toky ny fianarana ambany ho an'ny mpampiasa. Ny Optical Time Domain Reflectometer dia modely amin'ny fomba fiasan'ny solosaina tablette sy finday maranitra. Izy io dia matevina, maivana, azo entina, matanjaka ary maharitra, ka mety ho an'ny fampiasana ivelany.

    Tombontsoa vokatra

    • Halavan'ny halavan'ny 1310 nm / 1550 nm, karazany telo ny elanelam-potoana mavitrika dia tsy voatery; Ny elanelana mavitrika farany ambony dia mety hatramin'ny 32 db / 30 db
    • Fitsapana modely fanatsarana: Raha jerena ny fananganana tambajotra omena ——– fomba fitsapana hafainganam-pandeha haingam-pandeha Raha jerena ny fikojakojana ny tamba-jotra ——— fomba fanandramana marina
    • Mpampiasa mandroso mpampiasa: Ny fandidiana manan-danja manan-danja hanombohana fandrefesana
    • Tohizo ny ora fiasana mandritra ny 10 ora mahery, indrindra fa mety amin'ny fampiharana eny amin'ny saha lava
    • Hazavana: 0,9 Kg
    • Karazan-tanana azo entina tanana, mety, vidiny tsara ary tahan'ny fampisehoana

    Tombontsoa ara-teknika

    • Famaritana isam-bidy: vavahady lojika azo zahana 2.5 tapitrisa azo ampiasaina hanangonana data eo ho eo, hanatsarana ny fitiliana sy ny hafainganam-pandeha
    • Angony angona hanatsara: mandray teknolojia mandroso miaraka amin'ny fampifanarahana iraisam-pirenena ny haitao haingam-pandeha haingam-pandeha 40 MHZ
    • Wde statuta miasa mari-pana: afaka ao anatin'ny faritry ny - 10 ℃ hatramin'ny 45 ℃ hatramin'ny fisedrana mahazatra.
    • Fiarovana amin'ny alàlan'ny laser sy APD (detector light) mandroso sy miaro ny lozisialy
    • Fitehirizana fahaiza-manao lehibe (valiny fitehirizana lehibe indrindra 1000 valiny)
    famaritana

    Modules

    BD800-A

    BD800-B

    BD800-C

    Halavan'ny halavan'ny foibe (± 20nm)

    1310 / 1550nm

    1310 / 1550nm

    1310 / 1550nm

    Dynamic Range③ (dB)

    24/22

    28/26

    32/30

    Pulsa sakany

    10ns 、 20ns 、 50ns 、 100ns 、 300ns 、 1.0ms 、 2.5ms 、 10ms 、 20ms

    Faritra maty ④ m)

    2

    Faritra maty attenuation (m) ⑤

    10

    Distance Range (Km)

    0,5 ~ 80

    0,5 ~ 100

    0,5 ~ 120

    Fahamarinana fandrefesana elanelana⑥

    ± (1m + habaka santionany + halavirana fandrefesana × 0,005%)

    Linearity

    ± 0,05dB / dB

    OTDR Hafafepetra arahana

    VFL *

    Fahatsiarovana

    1000

    Halavan'ny halavan'ny foibe

    650nm ± 20

    Karazana fibre

    SMF

    Hery ivelan'ny herinaratra

    miseho

    LCD 3.5 inch

    interface tsara

    FC / UPC

    Mpampitohy optika

    FC (mpampitohy manerantany)

    Hafa

    Bateria

    NimH Smart Charge Battery

    Fotoana miasa tsy tapaka *

    > 10 小时 (Avy amin'ny Bellcore TR-NWT-001138)

    lafiny

    230mm × 120mm × 60mm

    Lanja

    0.9Kg

    index. Fanamarihana:

    ①Raha tsy misy fanondroana hafa dia mety daholo ny masontsivana rehetra momba ny mari-pana 23 ° C ± 2 ° C (73.4 ° F ± 3.6 ° F), miaraka amin'ireo mpampitohy FC / PC.

    ②Fifanarahana ankapobeny. ③SNR = 20us pulsa ary telo minitra amin'ny elanelam-potoana mavitrika mahazatra amin'ny salanisa. ④ Miaraka am-polony 10n, tahan'ny fitaratra amin'ny fomba tokana latsaka ny -50 dB faritra maty mahazatra.

    ⑤ miaraka amn'ny pulsa 30n, ny tahan'ny taratra fomba tokana latsaky ny -50 dB faritra maty mahazatra。⑥ Tsy tafiditra ao anatin'ny tsy fahatokisana noho ny fibre IOR.

    Fampiharana
    Vaovao momba ny baiko
    Modelin'ny vokatra Famaritana Inquiry
    BD-800 Anarana NO. AC / DC adaptatera 1 Fanamarinana fanamafisana 1 Boky fampiasa (CD) 1 Lozisialy mpijery (CD) 1 Fonosana fitaovana (Miaraka amin'ny fehy) 1 mpampifandray optika 2 USB Data Cable 1 Faritra môtô OTDR: Mandahatra laharana halavan'ny onja Fiber Type Dynamic Range BD-800A (1310nm / 1550nm) ± 20nm SMF 24 / 22dB BD-800B (1310nm / 1550nm) ± 20nm SMF 28 / 26dB BD-800C (1310nm / 1550nm) ± 20nm SMF 32 / 30dB Ny vidin'ny fangatahana
    Q&A

    Related Article:
    Ahoana ny fomba hampifandraisana tariby fibre optic
    What is OTDR?

    Product Tags
  • Hevitra

    Hevitra 0

    5

    5 fanombohana 5 0
    4 fanombohana 4 0
    3 fanombohana 3 0
    2 fanombohana 2 0
    1 fanombohana 1 0

    Captcha

    Ny rakitra ambony indrindra azo alaina dia 50 MB. Afaka mampakatra sary sy horonan-tsary ianao. Alefaso eto ny rakitra

    Vokatra mifandraika

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. Hamaky bebe kokoa

    Meter optika loharano maivana sy Visual Fault Locator Integrated Multi-Function OTDR

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. Hamaky bebe kokoa

    Reflectometer Domain Series Optical Time (OTDR) 3000 Series Optical Time (OptDR)

    Fiber Optic OTDR is small and light, has multi-measuring modes, easy to carry and simple to use. It is a next-generation intelligent meter for fiber communications system detection. Hamaky bebe kokoa

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. Hamaky bebe kokoa

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. Hamaky bebe kokoa

    BD900 Series Smart Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. Hamaky bebe kokoa

    1310 1550 1625nm Online PON Detection Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. Hamaky bebe kokoa

    BD900 Series Smart Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. Hamaky bebe kokoa
    Leave Your Message