Huawei GPON ONT HG8012H

Huawei GPON ONT HG8012H

Famaritana fohy:

Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H dia manana seranan-tsambo RF iray sy seranan-tsambo GE iray, ary manana serivisy CATV, data, ary horonan-tsary HD avo lenta. Mampiasa teknolojia GPON izy io mba hanomezana fidirana ultra-broadband.
  • Fepetra fandoavana:Paypal, union tandrefana, L / C, D / A, D / P, T / T

  • Description

    famaritana

    Fampiharana

    Vaovao momba ny baiko

    Q&A

    Product Tags

    Hevitra

    Description

    Topimaso

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H dia ONT karazana tetezana izay ampahany amin'ny Huawei'sFTTHvahaolana. Mampiasa izanyGPONteknolojia hanomezana fidirana ultra-broadband. Izy io dia manana seranan-tsambo RF iray ary seranan-tsambo GE iray. Ny fahaiza-mandroso avo lenta dia miantoka ny kalitaon'ny serivisy horonantsary HD, angon-drakitra aryCATV, ary koa ny fanomezana ny mpampiasa fahaiza-manao fanohanana amin'ny serivisy ho an'ny ho avy sy ny vahaolana mety amin'ny terminal.

    Toetoetra

    • GPON kilasy B+ seranan-tsambo;
    • Halavan'ny onjam-peo: 1310 nm ambony, 1490 nm midina;
    • seranan-tsambo CATV (54 – 870 MHz);
    • Gigabit Ethernet seranan-tsambo;
    • Fahaizana mitantana amin'ny ambaratonga OLT;
    • Fampiasa QoS mandroso;
    • IPv6.
    famaritana
    Marika Huawei
    MODELY HG8012H
    seranana 1GE + 1CATV
    Herin'aratra 11–14 V DC, 1 A
    Fampidirana adaptatera herinaratra 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
    refy (L x W x H) 115 mm x 134 mm x 30 mm
    Mari-pana miasa 0°C hatramin’ny +40°C
    Ny hamandoana amin'ny asa 5% RH ka hatramin'ny 95% RH (tsy condensing)
    Fanjifana herinaratra mijanona 3 W
    Fanjifana herinaratra farany ambony 6 W
    tondro POWER/PON/LOS/LAN/CATV
    Fampiharana

    Tambajotra FTTH FTTB FTTX

    Vaovao momba ny baiko
    Modelin'ny vokatra Famaritana Inquiry
    Huawei EchoLife HG8012H seranan-tsambo RF iray ary seranan-tsambo GE iray Ny vidin'ny fangatahana
    Q&A

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Product Tags
  • Hevitra

    Hevitra 0

    5

    5 fanombohana 5 0
    4 fanombohana 4 0
    3 fanombohana 3 0
    2 fanombohana 2 0
    1 fanombohana 1 0

    Captcha

    Ny rakitra ambony indrindra azo alaina dia 50 MB. Afaka mampakatra sary sy horonan-tsary ianao. Alefaso eto ny rakitra

    Vokatra mifandraika

    HG8247H GPON ONT

    Huawei HG8247H an optical network terminal (ONT), is a high-end home Bridge in FTTH solution. It has 4 GE Ethernet ports, 2 POTS ports, 1 USB port, 1 RF port and 1 2.4G WiFi port. Hamaky bebe kokoa

    GPON Dual Band ONT HS8145V

    Huawei GPON ONT HS8145V has 4 Gigabit Ethernet ports, 1x POTS and 1x USB. It is equipped with built-in WiFi wireless radio operating in 2.4 and 5 GHz wireless transmission bands simultaneously (dual band). Hamaky bebe kokoa

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Hamaky bebe kokoa

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi Hamaky bebe kokoa

    Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

    HUAWEI HG8010H, an intelligent bridging-type GPON ONT which designed for FTTH scenario. Hamaky bebe kokoa

    Modem Huawei HG8310M

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution Hamaky bebe kokoa
    Leave Your Message