1GE+1FE+WIFI+CATV XPON ONU FTTX оптик сүлжээний нэгж

1GE+1FE+WIFI+CATV XPON ONU FTTX Optical Network Unit

Товч тодорхойлолт:

XPON ONU CATV WIFI support EPON/GPON mode and switch mode automatically · Support auto-discovery/Link detection, WAN router and bridge. The ONU can work with different brands OLT
  • Төлбөрийн нөхцөл:Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Тодорхойлолт

    Үзүүлэлт

    Програмын

    Захиалга

    Q&A

    Tags

    сэтгэгдэл

    Тодорхойлолт

    BD-ONT-802RWT-H CATV xpon onu нь HGU (Гэрийн гарцын нэгж) хэлбэрээр хийгдсэн бөгөөд FTTH-ийн өгөгдлийн шийдэлд зориулагдсан бөгөөд Оператор ангиллын FTTH оптик сүлжээний нэгжийн хэрэглүүр нь дата үйлчилгээний хандалтыг хангадаг. XPON ONU нь гүйцсэн, тогтвортой, зардал багатай XPON технологи дээр суурилдаг. Энэ нь EPON OLT эсвэл GPON OLT руу нэвтрэх үед EPON болон GPON-р автоматаар шилжих боломжтой. G/EPON хос горим нь өндөр найдвартай байдал, хялбар удирдлага, тохиргооны уян хатан байдал, үйлчилгээний сайн чанар (QoS) нь Хятадын цахилгаан холбооны EPON CTC3.0 модулийн техникийн гүйцэтгэл болон ITU-TG.984-ийн GPON стандартын шаардлагыг хангах баталгаа юм. X. Энэхүү catv wifi нь Realtek чипсет 9602C-ээр бүтээгдсэн бөгөөд нэг GE (1000M), нэг FE (100M), CATV, wifi портоор хангадаг.

    Функциональ шинж чанар

    • EPON/GPON горимыг дэмжиж, горимыг автоматаар солино
    • ONU автоматаар илрүүлэх/Холбоос илрүүлэх/програм хангамжийн алсаас шинэчлэхийг дэмжинэ
    • WAN холболтууд нь Маршрут болон Гүүр горимыг дэмждэг
    • Маршрутын горим нь PPPoE/DHCP/ статик IP-г дэмждэг
    • WIFI интерфэйс болон олон SSID-ийг дэмжинэ
    • Видео үйлчилгээний CATV интерфейсийг дэмжиж, OLT-ээр удирдана
    • QoS болон DBA-г дэмжинэ
    • Портын тусгаарлалт ба порт vlan тохиргоог дэмжих
    • Галт ханын функц болон IGMP snooping/Proxy multicast функцийг дэмжинэ
    • LAN IP болон DHCP серверийн тохиргоог дэмжинэ
    • Порт дамжуулах болон давталт илрүүлэхийг дэмжинэ
    • TR069 алсын тохиргоо, засвар үйлчилгээг дэмжинэ
    • Тогтвортой системийг хадгалахын тулд системийн эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх тусгай загвар

    Үзүүлэлт

    Техник хангамжийн тодорхойлолт

    Техникийн зүйлДэлгэрэнгүй мэдээлэл
    PON интерфейс1 G/EPON порт(EPON PX20+ ба GPON Ангилал B+)
    Хүлээн авах мэдрэмж: ≤-27dBm
    Дамжуулах оптик хүч: 0~+4dBm
    Дамжуулах зай: 20км
    ДолгионыTX: 1310нм, RX: 1490нм
    Оптик интерфэйсSC/APC холбогч
    LAN интерфэйс1 x 10/100/1000Mbps болон 1 x 10/100Mbps автоматаар дасан зохицох Ethernet интерфэйсүүд. Бүтэн/хагас, RJ45 холбогч
    CATV интерфейсRF, WDM, оптик хүч: +2~-18dBm
    Оптик ойлтын алдагдал: ≥45дБ
    Оптик хүлээн авах долгионы урт: 1550±10нм
    RF давтамжийн хүрээ: 47~1000MHz, RF гаралтын эсэргүүцэл: 75Ω
    RF гаралтын түвшин: 78dBuV
    AGC хүрээ: 0~-15dBm
    MER: ≥32dB@-15dBm
    УтасгүйIEEE802.11b/g/n стандартад нийцсэн,
    Үйлдлийн давтамж: 2.400-2.4835GHz
    MIMO-г дэмждэг, 300Mbps хүртэл хурдтай,
    2T2R, 2 гадаад антен 5dBi,
    Дэмжлэг: Олон SSID
    Суваг: Автомат
    Модуляцийн төрөл: DSSS, CCK, OFDM
    Кодчлолын схем: BPSK, QPSK, 16QAM болон 64QAM
    LED10 LED, WIFI, WPS, PWR, LOS, PON, LAN1~LAN2, интернет, элэгдсэн, хэвийн.
    Дарах товчлуур3, Дахин тохируулах, WLAN, WPS функцийн хувьд
    Үйл ажиллагааны нөхцөлТемператур: 0℃~+50℃
    Чийгшил: 10%~90%(конденсацгүй)
    Хадгалах нөхцөлТемператур: -30℃~+60℃
    Чийгшил: 10% ~ 90% (конденсацигүй)
    Цахилгаан хангамжDC 12V/1A
    Эрчим хүчний хэрэглээ≤6W
    хэмжээ155мм×92мм×34мм(L×W×H)
    Цэвэр жин0.24 кг

    Самбар гэрэлIтанилцуулга

    Нисгэгч лампбайдалТодорхойлолт
    WIFI-ндWIFI интерфэйс ажиллаж байна.
    АнивчихWIFI интерфэйс нь өгөгдөл (ACT) илгээж эсвэл хүлээн авч байна.
    OffWIFI интерфейс унтарсан байна.
    WPSАнивчихWIFI интерфэйс найдвартай холболт үүсгэж байна.
    OffWIFI интерфейс нь аюулгүй холболт үүсгэдэггүй.
    PWR-ндТөхөөрөмж асаалттай байна.
    OffТөхөөрөмж унтарсан байна.
    LOSАнивчихТөхөөрөмж нь оптик дохиог хүлээн авдаггүй.
    OffТөхөөрөмж оптик дохио хүлээн авсан.
    PON-ндТөхөөрөмж PON системд бүртгүүлсэн.
    АнивчихТөхөөрөмж PON системийг бүртгэж байна.
    OffТөхөөрөмжийн бүртгэл буруу байна.
    LAN1~LAN2-ндПорт (LANx) зөв холбогдсон байна (LINK).
    АнивчихПорт (LANx) нь өгөгдөл (ACT) илгээж эсвэл хүлээн авч байна.
    OffПорт (LANx) холболтын онцгой тохиолдол эсвэл холбогдоогүй байна.
    ИНТЕРНЭТАнивчихТөхөөрөмжийн сүлжээний холболт хэвийн байна.
    OffТөхөөрөмжийн сүлжээний холболт хэвийн бус байна.
    Өмссөн

    (CATV)

    -ндОролтын оптик хүч 3dbm-ээс их эсвэл -13dbm-ээс бага байна
    OffОролтын оптик хүч нь -13dbm-ээс 3dbm хооронд байна
    хэвийн

    (CATV)

    -ндОролтын оптик хүч нь -13dbm-ээс 3dbm хооронд байна
    OffОролтын оптик хүч 3dbm-ээс их эсвэл -13dbm-ээс бага байна
    Програмын

    n Ердийн шийдэл: FTTO(Оффис), FTTB(Барилга)、FTTH(Гэр)

    n Ердийн бизнес: ИНТЕРНЕТ, IPTV, IP камер, WIFI, CATV гэх мэт

    Захиалга
    Бүтээгдэхүүний загварТодорхойлолтЛавлагаа
    BD-ONT-802RWT-H1x10/100/1000Mbps Ethernet, 1 x 10/100Mbps Ethernet, 1 SC/APC холбогч, 2.4GHz WIFI, 1 RF гаралтын интерфэйс, Хуванцар бүрхүүл, Гадны тэжээлийн адаптерҮнэ хүсэх
    Q&A
    Tags
    сэтгэгдэл

    1 шүүмж

    5

    5 эхлэх 5 1
    4 эхлэх 4 0
    3 эхлэх 3 0
    2 эхлэх 2 0
    1 эхлэл 1 0

    Captcha

    Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд хэмжээ нь 20 МБ байна. Та зураг, видео байршуулах боломжтой. Файлуудыг энд буулгана уу

    1 条回复

    1. Tom Che*** Iran

      This product is really great. Since it supports dual mode of routing and bridging, I have almost the freedom to configure it to my liking.

    Холбоотой бүтээгдэхүүн

    1GE+CATV Хос горим XPON ONT

    G/EPON 1GE+CATV ONT, offers 1 x 10/100/1000Mbps au... Цааш унших
    Мессежээ үлдээнэ үү