Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Short Description:

HUAWEI HG8010H нь FTTH хувилбарт зориулагдсан ухаалаг гүүр төрлийн GPON ONT.
  • Payment Terms: Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Description

    Specification

    Application

    Order information

    Q&A

    Product Tags

    Reviews

    Description

    HUAWEI HG8010H нь FTTH хувилбарт зориулагдсан ухаалаг гүүр төрлийн GPON ONT.

    HUAWEI HG8010H нь интернет болон HD видео үйлчилгээний гайхалтай туршлагыг хангахын тулд өндөр гүйцэтгэлтэй дамжуулах чадварыг хангадаг.

    HUAWEI HG8010H нь жижиг хэмжээтэй, ухаалаг харагдах ба ногоон өнгөтэй, эрчим хүч хэмнэх давуу талтай.

    Specification

     

    Item Parameters
    Ports • 1*GPON порт• 1*GE LAN порт
    Indicators POWER/PON/LOS/LAN
    GPON Port • Ангилал С+
    • Хүлээн авагчийн мэдрэмж: -27дБм
    • Долгионы урт: US 1310nm, DS 1490nm
    • Долгионы уртыг хориглох шүүлтүүр (WBF)
    • Flexible mapping between GEM Port and TCONT
    • GPON: G.984.3-д тодорхойлсон SN эсвэл нууц үгийн баталгаажуулалттай нийцдэг
    • Bi-directional FEC
    • SR-DBA and NSR-DBA
    Ethernet Port • Ethernet порт дээр суурилсан VLAN хаягууд болон хаягуудыг устгах
    • 1:1 VLAN, N:1 VLAN, эсвэл VLAN ил тод дамжуулалт
    • QinQ VLAN
    • Сурсан MAC хаягийн тоог хязгаарлах
    • MAC хаягийг сурах
    • 2-р давхаргад IPv6 пакетуудыг ил тод дамжуулах
    Smart O&M • Хувьсах урттай OMCI мессежүүд
    • Идэвхтэй/Идэвхгүй хуурамч ONT илрүүлэх, тусгаарлах
    • PPPoE/DHCP симуляцийн туршилт
    QoS • Ethernet портын хурдны хязгаарлалт
    • 802.1p-ийн давуу тал
    • SP/WRR/SP+WRR
    • Өргөн нэвтрүүлгийн багцын хурдны хязгаарлалт
    • VLAN ID, порт ID эсвэл/болон 802.1p дээр суурилсан урсгалын зураглал
    Power Saving • Үзүүлэлтийн эрчим хүчний хэмнэлт
    • Эрчим хүч хэмнэх төлөвт сул зогссон эд ангиудын эрчим хүчний зарцуулалтыг бууруулна
    • COCV4
    Security MAC хаягийн шүүлтүүр
    Энгийн O&M • OMCI/Вэб UI
    • Хос системийн програм хангамжийг нөөцлөх, буцаах
    • 802.1ag Ethernet OAM
    • Оптик холбоосын хэмжилт, оношлогоо
    • Дахин давталтыг шалгах
    Multicast • IGMP v2/v3-г шалгах
    • MLD v1/v2-г шалгах
    • Хурдан буух
    • VLAN шошгоны орчуулга, ил тод дамжуулах, доод урсгалын олон дамжуулалтын пакетуудыг устгах
    • IGMP/MLD протоколын багцын хурдны хязгаарлалт
    Weight  
    Operating temperature 0 хэмээс +40 хэм хүртэл
    Operating humidity 5% -аас 95% RH (конденсацгүй)
    Power adapter input 100–240 В хувьсах гүйдэл, 50–60 Гц
    Системийн цахилгаан хангамж 11-14 В DC, 0.5 А
    Static power consumption 3W
    Maximum power consumption 3.5 Вт
    Application
    Гарал үүслийн газар:
    Шанхай, Хятад (Эх газар)
    Брэндийн нэр:
    HUAWEI HG8010H
    Загварын дугаар:
    Huawei HG8010H
    Бүтээгдэхүүн:
    Huawei HG8010H 1GE GPON ONU
    PON порт:
    GPON
    LAN порт:
    1*10/100/1000М
    Оптик төрөл:
    SC/APC
    Цахилгаан хангамж:
    Опционы хувьд ЕХ, АНУ, Их Британи, AU
    Програм хангамж:
    Англи
    Өнгө:
    White
    Application:
    Оптик сүлжээний терминалууд
    Баталгаат хугацаа:
    1 жил
    Order information
    Product Model Descriptions Inquiry
    HG8010H Жинхэнэ шинэ Huawei GPON ONT HG8010H Request Price
    Q&A

    1.Би HUAWEI HG8010H-г яаж авах вэ?
    Та бидэнд дээжийн захиалга өгөх хэрэгтэй. Бид танд зориулж дээж үйлдвэрлэх ажлыг зохион байгуулах болно.
    2. Та бидэнд зориулж дизайн хийж чадах уу?
    тийм ээ, хэрэв та бидэнд агуулгыг өгч, хаана байрлуулахаа хэлвэл бид танд зориулж хэвлэх, лого гэх мэт урлагийн бүтээлүүдийг хийж болно.
    3. Бид хэрхэн захиалга өгөх вэ?
    Бүтээгдэхүүний параметрийн талаар тохиролцсоны дараа бид таны баталгаажуулалтад зориулж проформа нэхэмжлэх болно. Бид таны урьдчилгаа төлбөрийг авах үед үйлдвэрлэл, хүргэлтийг зохион байгуулна.
    Хэрэв та өөрийн хөлөг онгоц зуучлагчтай бол бид таны хөлөг онгоц зуучлагчаар бараа хүргэх болно. Хэрэв танд хөлөг онгоцны зууч байхгүй бол бараа очих боомтод ирэхэд та гаалийг арилгахад туслах хөлөг зуучлагчийг олох хэрэгтэй.

    4.HUAWEI HG8010H-ийн хүргэлтийн талаар юу хэлэх вэ?
    Жижиг захиалгын хувьд бид барааг Fedex/DHL/TNT/UPS гэх мэт олон улсын экспрессээр илгээх болно (Мөн та одоо байгаа DHL/Fedex/UPS дансаа тээвэрлэхэд ашиглаж болно). Ихэвчлэн ирэхэд 7 ажлын өдөр зарцуулдаг.

    Хэрэв бид их хэмжээгээр далайгаар тээвэрлэх юм бол ирэхэд нэг сар шаардлагатай.

    Хэрэв яаралтай бол та агаарын тээвэрлэлтийг сонгож болно, гэхдээ ачааны төлбөр илүү үнэтэй байх болно.
    5.Танай бүтээгдэхүүний давуу тал юу вэ?
    A. сайн чанар, өрсөлдөхүйц үнэ.
    B. Үйлдвэрлэхдээ чанарын хатуу хяналт.
    C. Зураг төсөл боловсруулах, боловсруулах, үйлдвэрлэх, угсрах, савлах, тээвэрлэхээс эхлээд мэргэжлийн багийн ажил.
    D. Борлуулалтын дараах үйлчилгээ, хэрэв чанарын асуудал гарвал бид танд гэмтэлтэй тоо хэмжээг солихыг санал болгоно.

    huawei ont onu catalog

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Product Tags
  • Reviews

    0 reviews

    5

    5 start 5 0
    4 start 4 0
    3 start 3 0
    2 start 2 0
    1 start 1 0

    Captcha

    The maximum file allowed is 50 MB MB. You can upload images and videos. Drop files here

    Related Products

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Read More

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Read More

    Huawei EG8145V5 GPON ONU

    Huawei EG8145V5 GPON ONU Read More

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi Read More

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Read More

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Read More

    Huawei HG8310M modem

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution Read More
    Leave Your Message