Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

Penerangan Ringkas:

Terminal Rangkaian Optik GPON Huawei HG8245Q2 dengan 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, penunjuk bahasa Inggeris, perihalan antara muka bahasa Inggeris, label CE. Wifi 5G dwijalur
  • Terma pembayaran:Paypal, western union, L / C, D / A, D / P, T / T

  • Penerangan

    Spesifikasi

    Permohonan

    Maklumat pesanan

    Soal Jawab

    Teg Produk

    Ulasan

    Penerangan

    Terminal Rangkaian Optik Huawei GPON ONT HG8245Q2

    GPON ONT, 4*GE+1*POTS+1*USB, dengan WiFi 2.4G/5G

    Perisian tegar ENG, antara muka ENG, Label CE

    Sokongan 802.11ac

    Sokong IPv4&IPv6

    Jenis penyambung SC/UPC

    Boleh dikonfigurasikan oleh OLT atau Web atau NMS

    Fungsi penghalaan disokong

    Huawei GPON ONT HG8245Q2 ialah Huawei GPON ONT mewah, menyokong 802.11ac dwi jalur 2.4G/5G WIFI, dengan antara muka 4*GE+1*POTS+1*USB, Logo Huawei, versi Bahasa Inggeris.

    Spesifikasi
    Spesifikasi
    Persekitaran kerja Suhu operasi: 0ºC hingga 40ºC
    Kelembapan persekitaran: 5% hingga 95% (tidak terkondensasi)
    Penggunaan kuasa biasa 8 W
    Spesifikasi kuasa Input penyesuai kuasa: 100 hingga 240 V AC, 50–60 Hz
    Bekalan kuasa sistem: 11–14 VDC, 2 A
    WLAN 802.11ac
    Sokong IPv4 atau IPv6 IPv4 dan IPv6
    Pelabuhan sisi rangkaian GPON
    Port sisi pengguna 1 x POTS + 4 x GE + Wi-Fi 2.4G/5G + 1 x USB
    Petunjuk POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
    Dimensi 265 mm x 176 mm x 82 mm
    (panjang x lebar x tinggi)
    Berat Kira-kira 1.5 Kg
    Permohonan
    Huawei HG8245Q2 GPON ONT Application

    Aplikasi Huawei HG8245Q2 GPON ONT

    Maklumat pesanan
    Soal Jawab

    Muat Turun Lembaran Data HG8245q2:

    Lembaran data Huawei Echolife HG8245Q2 GPON ONT

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Teg Produk
  • Ulasan

    4 ulasan

    5

    5 permulaan 5 4
    4 permulaan 4 0
    3 permulaan 3 0
    2 permulaan 2 0
    1 permulaan 1 0

    Captcha

    Fail maksimum yang dibenarkan ialah 50 MB MB. Anda boleh memuat naik imej dan video. Lepaskan fail di sini

    4 jawapan

    1. Dragos Romania

      It is good.. i’m trying to find another FIRMWARE….

      • Baudcom China

        Hi, Dragos:
        Please contact with the salesman, she (he) will support you.

    2. Jose Colombia

      Bolehkah ONT berfungsi dengan OLT jenama lain, seperti ZTE, Nokia dll?

      • admin China

        Yes, the Huawei ONT HG8245H can work with other brand OLT which do not limited other brand’s ONU.

    Produk Berkaitan

    HG8247H GPON ONT

    Huawei HG8247H an optical network terminal (ONT), is a high-end home Bridge in FTTH solution. It has 4 GE Ethernet ports, 2 POTS ports, 1 USB port, 1 RF port and 1 2.4G WiFi port. Baca Lagi

    GPON Dual Band ONT HS8145V

    Huawei GPON ONT HS8145V has 4 Gigabit Ethernet ports, 1x POTS and 1x USB. It is equipped with built-in WiFi wireless radio operating in 2.4 and 5 GHz wireless transmission bands simultaneously (dual band). Baca Lagi

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Baca Lagi

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Baca Lagi

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Baca Lagi

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Baca Lagi

    Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

    HUAWEI HG8010H, an intelligent bridging-type GPON ONT which designed for FTTH scenario. Baca Lagi

    1GE+3FE +1POST+WIFI GPON ONU HG8546M

    ftth hg8546m echolife gpon ont. The ONU HG8546M provides 1* POTS ports, 1*GE+3* FE auto-adapting Ethernet ports, and 2* Wi-Fi port. The HG8546M features high-performance forwarding capabilities to ensure excellent experience with VoIP, Internet and HD video services. Therefore, the HG8546M provides a perfect terminal solution and future oriented service... Baca Lagi
    Leave Your Message