Produk

gepon olt, xpon onu, penyambung gabungan gentian, pemultipleks gentian optik, penukar antara muka, modul SFP, suis ethernet, pembuatan profesional

  • Penguat Pengulang GPON | 2 PON OLT Extender

    Pengulang GPON, menguatkan kuasa optik OLT, memanjangkan jarak pemindahan, menjadikan jarak lebih jauh dan menyokong lebih ramai pengguna ONU. Kurangkan kos FTTX. Penguat pengulang gentian Baudcom Gpon boleh serasi dengan jenis jenama OLT.
    perincian >>
  • Penguat Ulang PON OEO EPON

    PON OEO EPON Repeater Amplifier menyediakan penjanaan semula 3R (iaitu penguatan semula, pembentukan semula dan penandaan semula) kepada isyarat semasa penghantaran optik, menjadikan jarak penghantaran lebih jauh dan menyokong lebih ramai pengguna.
    perincian >>
  • Pemanjang Julat Penguat GPON Pengulang 2PON

    BD-2GPON-OEO menyokong 4*slot SFP (2*slot OLT, 2*slot ONU), menyokong gabungan pelbagai jenis antara muka PON OLT dan antara muka ONU, serasi dengan OLT jenama berbeza, lanjutan jarak 40~60km.
    perincian >>
  • Penguat Pengulang PON OEO GPON/EPON

    PON OEO Repeater Amplifier GPON/EPON ialah peralatan penghantaran optik yang membesarkan dan membentuk semula isyarat semasa proses penghantaran optik. Pengulang boleh menyediakan penjanaan semula 3R (iaitu penguatan semula, pembentukan semula dan penandaan semula) kepada isyarat semasa penghantaran optik, menguatkan input isyarat optik yang lemah, penjanaan semula isyarat elektrik yang lengkap, dan menjadikan jarak penghantaran PON menjadi lebih panjang dan menyokong pengguna yang lebih lanjutan.
    perincian >>
  • EPON ONU 1GE+1FE+WiFi+CATV

    BD-ONU-802RWT 9602C, 1×10/100/1000Mbps Ethernet, 1 x 10/100Mbps Ethernet, 1 penyambung SC/APC, WiFi 2.4GHz, 1 Antara Muka Output RF, selongsong plastik, penyesuai bekalan kuasa luaran.
    perincian >>
  • 1GE EPON ONU FTTH

    EPON ONU 1GE menyediakan satu antara muka asas-T 10/100/1000Mbps, satu antara muka optik, dan ia sangat impak, sesuai untuk pengguna rumah dan perniagaan kecil, boleh memenuhi penghantaran data berkelajuan tinggi FTTH aplikasi.
    perincian >>
  • 64 Port Penguat Gentian Optik Kuasa Tinggi EDFA

    64 Port EDFA WDM is a 64 port C-Band Er-Yb co-doped double cladding fiber optic amplifier with a high output power, supports SNMP network management.
    perincian >>
  • Meter Optik Sumber Cahaya dan OTDR Berbilang Fungsi Bersepadu Pencari Ralat Visual

    OTDR berbilang fungsi disepadukan dengan sumber cahaya optik, meter kuasa optik, pengesan kerosakan optik. Ia adalah pilihan terbaik untuk kerja lapangan jangka panjang.
    perincian >>
  • 32 Port Penguat Optik Kuasa Tinggi WDM EDFA

    BD-EDFA-5132, 32ports, output optical power ≥19dBm, with WDM, Management, double power supply AC220V+DC48V, 2U 19inch rack mount. It offers a highly reliable, flexible and low-cost solution for CATV large area coverage of metropolises and medium sized cities, that are high density home pass, especially for FTTH application.
    perincian >>
  • Penguat Gentian Optik Kuasa Tinggi EDFA 16 Port dengan WDM

    BD-5516, 16 ports EDFA, 2U rack mount, dual power AC+DC, high power, high stablity, with FWDM, it is ideal application for FTTX. The Erbium-Doped Fiber Amplifier can work with BAUDCOM CATV optical transmitter and Huawei GPON OLT, working as total solution.
    perincian >>
  • Reflectometer Domain Masa Optik | Gentian Optik OTDR

    Reflectometer Domain Masa Optik BAUDCOM 6000 siri, OTDR gentian optik, menyokong julat dinamik maksimum 50dB dan ujian dalam talian rangkaian PON. OTDR berintegrasi dengan sumber laser, vfl, meter kuasa optik dan pemeriksaan muka hujung gentian.
    perincian >>
  • Lekapan rak 1U 16 port Kuasa Tinggi FTTB FTTH EDFA

    High Power FTTB/FTTH EDFA, optical receiver for CATV and satellite direct TV, integration of Analog TV, Digital TV (DBS-C, DBS-T) and Satellite TV, supports Telnet and SNMP network management.
    perincian >>
  • 8 Port EDFA Penguat Optik Kuasa Tinggi WDM Terbina dalam

    BD-5108 high power optical amplifier, 8 port 1550nm EDFA, used in CATV HFC networks for TV signal with long-distance transmission. It offers a highly reliable, flexible and low-cost solution for CATV large area coverage of metropolises and medium sized cities, ideally for FTTH application.
    perincian >>
  • Reflectometer Domain Masa Optik Pintar Siri BD900 OTDR

    OTDR siri BD900 mempunyai prestasi zon mati yang sangat baik dan julat dinamik yang luas. Ia Digabungkan dengan pengesan kerosakan visual, dan ia mudah mencari patah, selekoh, sambatan, penyambung yang rosak dan punca kehilangan isyarat yang lain. Skrin sentuh kapasitif dipertingkat 7-inci, pengurusan pintar.Serupa dengan siri EXFO MAX720 OTDR.
    perincian >>
  • Penguji Gentian OTDR 1310/1550nm 26/24dB terbina dalam VFL OPM

    Penguji gentian BD400 OTDR menggunakan skrin sentuh kapasitif 4.3 inci. Penguji OTDR menyepadukan 12 fungsi, seperti OTDR automatik, OTDR pakar, peta peristiwa, OPM (meter kuasa optik), VFL(pengesan kerosakan visual), penjejak kabel RJ45. 1310/1550nm, julat dinamik 26/24dB.
    perincian >>
  • 4 Port EDFA Kuasa Tinggi 1550nm

    BD-3504-23, 4 ports high power EDFA, output optical power 23dBm, power AC 220V, can be used for CATV analog/digital signal distribution, or match with PON system to construction the triple network integration.
    perincian >>
  • Penguat MINI EDFA 4port 17-23dBm keluaran WDM yang menjimatkan

    4Ports Mini EDFA amplifier is ideal for CATV FTTH application because its cost-effective design, small size, easy installation. 1550nm catv 17-23dBm output, WDM.
    perincian >>
  • Pemancar Optik CATV 1550nm Dimodulatkan Terus

    BD-5500, one optical output power, 10dBm (10mW) 1550nm, power supply AC, supports up to 1.2GHz band and DOCSIS 3.1 system, with two RF inputs and high isolation, it enables the signal transmission of QAM and IPQAM smoothly.
    perincian >>
  • Penguat Penggalak Optik EDFA untuk Rangkaian SDH

    BD-SDH-EDFA, hot swap network management agent, SNMP management, supports Telnet for optional, output optical power 20dBm, double power.
    perincian >>
  • Pengecam Gentian Optik

    Pengecam Gentian Optik ialah alat penting untuk penyelenggaraan optik, yang digunakan untuk projek pengenalan gentian tidak musnah. Sementara itu ia juga mempunyai modul Visual Fault Locator dengan fungsi lokasi kerosakan dan fungsi Optical Power Meter.
    perincian >>
1 2 3... 28Seterusnya > Page 1 / 28
Leave Your Message