Fiber-1Voice+4E1+4FE+4RS232 Multiplexer

အတိုချုပ်ဖော်ပြချက်

ဤစက်ပစ္စည်းသည် 1Channel တယ်လီဖုန်း၊ 1-4*Channel E1 အင်တာဖေ့စ်၊ 4*ချန်နယ် 10M/100M အီသာနက်အင်တာဖေ့စ် (Wire Speed 100M) နှင့် ချဲ့ထွင်မှု 4 ခုကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
  • ငွေပေးချေမှုသတ်မှတ်ချက်များPaypal၊ အနောက်ဘက်ပြည်ထောင်စု၊ L/C, D/A, D/P, T/T
  • ဖော်ပြချက်

    သတ်မှတ်ချက်

    လျှောက်လွှာ

    အမိန့်သတင်းအချက်အလက်

    အမေးအဖြေ

    ကုန်ပစ္စည်းတံဆိပ်များ

    သုံးသပ်ချက်များ

    ဖော်ပြချက်

    ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်

    ဤစက်ပစ္စည်းသည် 1Channel တယ်လီဖုန်း၊ 1-4*Channel E1 အင်တာဖေ့စ်၊ 4*ချန်နယ် 10M/100M အီသာနက်အင်တာဖေ့စ် (Wire Speed 100M) နှင့် ချဲ့ထွင်မှု 4 ခုကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ 4*Channel Ethernet interface သည် switch interface ဖြစ်ပြီး VLAN ကို ပံ့ပိုးနိုင်ပါသည်။ RS232/RS485/RS422 asynchronous data၊ အသံအချက်ပြမှု၊ 2/4 လိုင်း E&M အသံအချက်ပြမှု၊ ခလုတ်အချက်ပြမှု၊ Ethernet အချက်ပြမှု (Bandwidth 2M) ၏ ထုတ်လွှင့်မှုချန်နယ်အဖြစ် အသုံးပြုနိုင်သည်။ အလွန်ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ဖြစ်သည်။

    ကုန်ပစ္စည်းဓာတ်ပုံ

    1

    ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်

    ဤစက်ပစ္စည်းသည် 1Channel တယ်လီဖုန်း၊ 1-4*Channel E1 အင်တာဖေ့စ်၊ 4*ချန်နယ် 10M/100M အီသာနက်အင်တာဖေ့စ် (Wire Speed 100M) နှင့် ချဲ့ထွင်မှု 4 ခုကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ 4*Channel Ethernet interface သည် switch interface ဖြစ်ပြီး VLAN ကို ပံ့ပိုးနိုင်ပါသည်။ RS232/RS485/RS422 asynchronous data၊ အသံအချက်ပြမှု၊ 2/4 လိုင်း E&M အသံအချက်ပြမှု၊ ခလုတ်အချက်ပြမှု၊ Ethernet အချက်ပြမှု (Bandwidth 2M) ၏ ထုတ်လွှင့်မှုချန်နယ်အဖြစ် အသုံးပြုနိုင်သည်။ အလွန်ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ဖြစ်သည်။

    အင်္ဂါရပ်များ

    • ကိုယ်ပိုင်မူပိုင်ခွင့် IC ကို အခြေခံထားသည်။
    • E1 အင်တာဖေ့စ်သည် G.703 နှင့်အညီ၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်နာရီပြန်လည်ရယူခြင်းနှင့် ချောမွေ့သောအဆင့်-သော့ခတ်ခြင်းနည်းပညာကို လက်ခံပါသည်။
    • FXO/FXS၊ EM2/4 အသံ၊ Magnet တယ်လီဖုန်း အင်တာဖေ့စ်၊ ပရိုဂရမ်ထိန်းချုပ်ထားသော ခလုတ်ဘုတ်ဖြင့် ချိတ်ထားသည့် FXS အပေါက်၊ သုံးစွဲသူ၏ တယ်လီဖုန်းသို့ ချိတ်ဆက်ထားသော FXS ပေါက်ကို ပံ့ပိုးပေးသည်။
    • 1channel Voice အသုံးပြုခွင့်၊ ခေါ်ဆိုသူ ID လုပ်ဆောင်ချက်နှင့် ပြောင်းပြန်ဝင်ရိုးစွန်း ငွေတောင်းခံခြင်းလုပ်ဆောင်ချက်များကို ပံ့ပိုးပေးသည်။
    • အမျိုးမျိုးသောဆိုက်များအပြန်အလှန်နံပါတ်ခွဲဝေမှုလုပ်ဆောင်ချက်ကိုပံ့ပိုးပါ။
    • 4 ချဲ့ထွင်မှု အင်တာဖေ့စ်ကို ပံ့ပိုးပါ၊ သင်သည် RS232/RS485/RS422/Manchester ကုဒ်ကဲ့သို့သော 1~4*ချန်နယ် အပြိုင်အဆိုင် ဒေတာကို တိုးချဲ့နိုင်သည်။
    • 1~4*ချန်နယ်အသံ၊ 1~8Channel ခလုတ် သို့မဟုတ် နှစ်ကြောင်း/လေးကြောင်း အသံစသည်ဖြင့်
    • Ethernet interface သည် 10M/100M၊ half/full duplex auto- adaptable၊ VLAN ကို ပံ့ပိုးသည်
    • 4*Channel Ethernet အင်တာဖေ့စ်သည် ခလုတ်အင်တာဖေ့စ်ဖြစ်ပြီး VLAN ကိုပံ့ပိုးသည်၊ 4* ချန်နယ်ယုတ္တိအထီးကျန်မှုကို သတ်မှတ်နိုင်သည်။
    • အီသာနက်အင်တာဖေ့စ်သည် AUTO-MDIX (မျဉ်းဖြတ်မျဉ်းနှင့် ဖြောင့်တန်းစွာချိတ်ဆက်ထားသောလိုင်းကို ကိုယ်တိုင်လိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေနိုင်သည်) ကို ပံ့ပိုးပေးနိုင်သည်
    • လျှပ်စီးကြောင်းကာကွယ်မှုနှင့်အတူ တယ်လီဖုန်းမျက်နှာပြင်၊ လျှပ်စီးလက်ခြင်း IEC61000-4-5 တိုတောင်းသောပတ်လမ်းလက်ရှိလှိုင်း 8/20μs၊ အထွတ်အထိပ်အထွက်ဗို့အား 6KV အဖွင့်စံနှုန်းသို့ရောက်ရှိခဲ့သည်။
    • ဂီယာအကွာအဝေးသည် အနှောင့်အယှက်မရှိဘဲ 2-120Km အထိဖြစ်သည်။
    • AC 220V, DC-48V, DC24V စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။

     

     

     

    သတ်မှတ်ချက်

    အမျှင်ဓာတ်

    Multi-mode Fiber

    50/125um၊ 62.5/125um၊

    အများဆုံး ဂီယာအကွာအဝေး- 5Km @ 62.5 / 125um single mode fiber၊ attenuation (3dbm/km) Wave Length: 820nm

    ထုတ်လွှင့်မှုစွမ်းအား- -12dBm (Min) ~-9dBm (Max)

    လက်ခံသူ အာရုံခံနိုင်စွမ်း- -28dBm (Min)

    လင့်ခ်ဘတ်ဂျက်- 16dBm

    Single-mode Fiber

    8/125um၊ 9/125um

    အများဆုံးဂီယာအကွာအဝေး: 40Km

    ဂီယာအကွာအဝေး- 40Km @ 9/125um single mode fiber၊ attenuation (0.35dbm/km)

    လှိုင်းအလျား 1310nm

    ထုတ်လွှင့်မှုစွမ်းအား- -9dBm (Min) ~-8dBm (Max)

    လက်ခံသူ အာရုံခံနိုင်စွမ်း- -27dBm (Min)

    လင့်ခ်ဘတ်ဂျက်- 18dBm

    ကျိုက်ထီးရိုးE1 Interface ကို

    အင်တာဖေ့စ်စံ- ပရိုတိုကော G.703 ကိုလိုက်နာပါ။
    အင်တာဖေ့စ်နှုန်း- n*64Kbps ±50ppm;
    အင်တာဖေ့စ်ကုဒ်- HDB3;

    E1 Impedance: 75Ω (unbalance), 120Ω (လက်ကျန်);

    ထိတ်လန့်တုန်လှုပ်ခြင်း- ပရိုတိုကော G.742 နှင့် G.823 နှင့်အညီ

    ခွင့်ပြုထားသော လျှော့ချမှု- 0 ~ 6dBm

    ကျိုက်ထီးရိုးအီသာနက် အင်တာဖေ့စ် (10/100M)

    အင်တာဖေ့စ်နှုန်း- 10/100 Mbps၊ တစ်ဝက်/အပြည့် နှစ်ထပ် အလိုအလျောက် ညှိနှိုင်းမှု

    အင်တာဖေ့စ်စံ- IEEE 802.3၊ IEEE 802.1Q (VLAN) နှင့် တွဲဖက်အသုံးပြုနိုင်သည်

    MAC လိပ်စာစွမ်းရည်- 4096

    ချိတ်ဆက်ကိရိယာ- RJ45၊ Auto-MDIX ကို ပံ့ပိုးသည်။

    ကျိုက်ထီးရိုးFXS ဖုန်းမျက်နှာပြင်

    လက်စွပ်ဗို့အား: 75V

    အသံမြည်သည့်အကြိမ်ရေ- 25HZ

    နှစ်လိုင်း Impedance: 600 Ohm (ကောက်သည်)

    ပြန်ကျခြင်း- 40 dB

    ကျိုက်ထီးရိုးFXO Switch Interface

    လက်စွပ် detect ဗို့အား: 35V

    ဖုန်းမြည်သံ ထောက်လှမ်းမှု အကြိမ်ရေ- 17HZ-60HZ

    နှစ်လိုင်း Impedance: 600 Ohm (ကောက်သည်)

    ပြန်ကျခြင်း- 40 dB

    ကျိုက်ထီးရိုးEM 2/4 လိုင်း

    AD- 0dB

    DA: -3.5dB

    နှစ်လိုင်း/ လေးလိုင်း Impedance: 600 Ohm

    ပြန်ဆုံးရှုံးမှု- 20 dB

    ကျိုက်ထီးရိုး  အလုပ်ပတ်ဝန်းကျင်

    အလုပ်အပူချိန် - 10°C ~ 50°C

    အလုပ်လုပ်သော စိုထိုင်းဆ- 5% ~ 95% (ငွေ့ရည်ဖွဲ့မှု မရှိ)

    သိုလှောင်မှုအပူချိန် - 40°C ~ 80°C

    သိုလှောင်မှု စိုထိုင်းဆ- 5% ~ 95% (ငွေ့ရည်ဖွဲ့မှု မရှိ)

    သတ်မှတ်ချက်များ

    မော်ဒယ် BD-OP-MUX01-R
    လုပ်ဆောင်ချက်ဖော်ပြချက် 1 *Voice၊4E1၊4*100 Mbps Ethernet၊ Console သို့မဟုတ် SNMP၊ 4*RS232/422/485၊ 6U rackmount ပံ့ပိုးမှု၊ 1+1 ဖိုက်ဘာ အရန်သိမ်း
    ပါဝါ ပါဝါထောက်ပံ့မှု- AC180V ~ 260V;DC –48V;DC +24VP ပါဝါသုံးစွဲမှု- ≤10W
    အတိုင်းအတာ ထုတ်ကုန်အရွယ်အစား- 19လက်မ 485X138X45mm(WXDXH)
    အလေးချိန် 19လက်မ 2.4KG
    လျှောက်လွှာ

    1

    အမိန့်သတင်းအချက်အလက်
    ကုန်ပစ္စည်းပုံစံ ဖော်ပြချက်များ စုံစမ်းရန်
    BD-OP-MUX01-R အသံအချက်ပြမှု၊ 2/4 လိုင်း E&M အသံအချက်ပြမှု၊ ခလုတ်အချက်ပြမှု၊ အီသာနက်အချက်ပြမှု (Bandwidth 2M)။ စျေးနှုန်းတောင်းခံပါ
    အမေးအဖြေ
    ကုန်ပစ္စည်းတံဆိပ်များ
    သုံးသပ်ချက်များ

    0 ပြန်လည်သုံးသပ်ခြင်း

    5

    5 စတင် 5 0
    4 စတင် 4 0
    3 စတင် 3 0
    2 စတင် 2 0
    1 စတင် 1 0
    Leave Your Message