လက်ကိုင် OTDR Fiber Tester

Handheld OTDR Fiber Tester

အတိုချုံးဖော်ပြချက်-

Handheld OTDR has real-time measuring model, built-in intelligen trace scaning module, online work light detection function and convenient VLS function.
  • ငွေပေးချေမှုစည်းမျဉ်းများ-Paypal၊western union၊L/C၊D/A၊D/P၊T/T

  • ဖော်ပြချက်

    သတ်မှတ်ချက်

    လျှောက်လွှာ

    အမိန့်အချက်အလက်

    အမေးအဖြေ

    ထုတ်ကုန် Tags

    သုံးသပ်ချက်များ

    ဖော်ပြချက်

    ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်

    Handheld OTDR has real-time measuring model, built-in intelligen trace scaning module, online work light detection function and convenient VLS function.

    The Handheld OTDR offers a wide dynamic range and outstanding dead zone performance. When used in conjunction with a အမြင်အာရုံအမှားတည်နေရာ, the Handheld OTDR can quickly locate breaks, bends, splices, bad connectors, and other signal loss reasons. The Fiber Tester includes a simple operating interface and Windows-like GUI, which assures a low learning curve for the user. The Optical Time Domain Reflectometer is modeled after the operation mode of a tablet computer and a smart phone. It’s compact, light, portable, sturdy, and long-lasting, making it ideal for outdoor use.

    Product Advantages

    • လှိုင်းအလျား ၁၃၁၀ nm / ၁၅၅၀ nm၊ ရွေ့လျားနိုင်သောအကွာအဝေးသုံးမျိုးကိုရွေးချယ်နိုင်သည်။ အမြင့်ဆုံး dynamic range သည် 32 db / 30 db အထိရှိနိုင်သည်
    • ပိုကောင်းအောင်ပုံစံစမ်းသပ်ခြင်း provided ပေးအပ်ထားသောကွန်ယက်တည်ဆောက်မှုကိုကြည့်ခြင်း —– မြန်နှုန်းမြင့်စမ်းသပ်ခြင်းပုံစံကွန်ယက်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုတွင် ——— တိကျသောစမ်းသပ်မှုပုံစံ
    • အဆင့်မြင့်သုံးစွဲသူဖော်ရွေမှု measurement တိုင်းတာမှုစတင်ရန်အသိဥာဏ်ပါ ၀ င်သောသော့ချက်လုပ်ဆောင်ချက်
    • အထူးသဖြင့်အချိန်ကြာကြာကွင်းဆင်းလျှောက်လွှာအတွက်အထူးသဖြင့် ၁၀ နာရီထက်ပိုပြီးအလုပ်လုပ်ချိန်ကိုဆက်လုပ်ပါ
    • အလင်း: 0.9 Kg
    • လက်ကိုင်အိတ်ဆောင်အမျိုးအစား၊ အဆင်ပြေမှု၊ သက်သာသောကုန်ကျစရိတ်နှင့်စွမ်းဆောင်ရည်အချိုး

    Technical Advantages

    • အချက်ပြမှုမှဆူညံသံအချိုး: အချက်အလက် ၂.၅ သန်းကို programmable logic gate ကို သုံး၍ စမ်းသပ်ခြင်းတိကျမှုနှင့်စမ်းသပ်မှုမြန်နှုန်းကိုတိုးတက်စေသည်
    • တိုးတက်စေရန်ဒေတာများကိုစုဆောင်းပါ၊ ၎င်းသည်အဆင့်မြင့်နည်းပညာကို 40 MHZ မြန်နှုန်းမြင့်နမူနာနည်းပညာ၏နိုင်ငံတကာပေါင်းစပ်မှုဖြင့်လက်ခံသည်
    • Wde အပူချိန်အလုပ်လုပ်မှုအခြေအနေ: ၎င်းသည်ပုံမှန်စမ်းသပ်မှုမှ ၁၀ မှ ၄၅ ဒီဂရီအတွင်းရှိနိုင်သည်။
    • အဆင့်မြင့်လေဆာနှင့် APD (light detector) သည် hardware နှင့် software ကိုကာကွယ်ပေးသည်
    • ကြီးမားသောသိုလှောင်မှုပမာဏ (အမြင့်ဆုံးသိုလှောင်မှုရလဒ် ၁၀၀၀)
    သတ်မှတ်ချက်

    သင်ခန်းစာများ

    BD800-A

    BD800-B

    BD800-C

    လှိုင်းအလျားဗဟို (20nm)

    1310/1550nm

    1310/1550nm

    1310/1550nm

    Dynamic Range③ (dB)

    ၂၄/၂၂

    ၂၈/၂၆

    ၃၂/၃၀

    သွေးခုန်နှုန်းအကျယ်

    10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 300ns, 1.0ms, 2.5ms, 10ms、 20ms

    Dead Zone ဖြစ်ရပ်

    2

    Attenuation dead zone (m) ဖြစ်သည်

    10

    အကွာအဝေးအကွာအဝေး၊ ကီလိုမီတာ

    ၀.၅ ~ ၈၀

    ၀.၅ ~ ၁၀၀

    ၀.၅ ~ ၁၂၀

    အကွာအဝေးတိုင်းတာမှုတိကျမှု

    ± (1m + နမူနာအာကာသ + တိုင်းတာအကွာအဝေး× 0.005%)

    Linearity

    ± 0.05dB/ dB

    OTDR အခြားသတ်မှတ်ချက်များ

    VFL*

    မှတ်ဉာဏ်စွမ်းရည်

    1000

    အလယ်ဗဟိုလှိုင်းအလျား

    650nm ± ၂၀

    Fiber အမျိုးအစား

    SMF

    ပါဝါထုတ်

    ပြသသည်

    ၃.၅ လက်မ LCD

    ကြားခံ

    FC/UPC

    Optical connector ကို

    FC (universal connector)

    အခြား

    ဘက်ထရီ

    NimH Smart Charge ဘက်ထရီ

    အဆက်မပြတ်အလုပ်လုပ်ချိန် *

    Bellcore TR-NWT-001138 မှ> 10 小时

    အတိုင်းအတာများ

    230mm × 120mm × 60mm

    အလေးချိန်

    ၀.၉ ကီလို

    အညွှန်း မှတ်ချက်:

    otherwise အခြားနည်းလမ်းဖြင့်မသတ်မှတ်ပါက၊ 23 ° C ± 2 ° C (73.4 ° F ± 3.6 ° F) အပူချိန်အကွာအဝေးအတွက်သတ်မှတ်ချက်များအားလုံးသည် FC / PC connectors များနှင့်အကျုံး ၀ င်သည်။

    eneral အထွေထွေပြင်ဆင်သတ်မှတ်ခြင်း NSNR = 20us သွေးခုန်နှုန်းနှင့်ပျမ်းမျှအားပုံမှန်ပြောင်းလဲနေသောအကွာအဝေး၏သုံးမိနစ် ns 10ns pulse, single -mode reflection rate -50 dB ထက်နည်းသောပုံမှန် dead zone ။

    ns 30ns pulse, single -mode reflection rate -50 dB ထက်နည်းသောပုံမှန် dead zone。⑥တွင် fiber IOR ကြောင့်မသေချာမှုများမပါ ၀ င်ပါ။

    လျှောက်လွှာ
    အမိန့်အချက်အလက်
    ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် ဖော်ပြချက် စုံစမ်းရေး
    BD-800 နာမည် NO AC/DC adapter 1 Calibration certification 1 User manual (CD) 1 Trace Viewer software (CD) 1 Instrument package (With strap) 1 Optical connector 2 USB Data Cable 1 OTDR modules specifications: Ordering number Center လှိုင်းအလျားအမျိုးအစား Fiber Dynamic Range BD-800A (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 24/22dB BD-800B (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 28/26dB BD-800C (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 32/30dB စျေးနှုန်းတောင်းဆိုပါ။
    အမေးအဖြေ

    Related Article:
    Fiber Optic Cable ကို ဘယ်လို ပေါင်းမလဲ။
    What is OTDR?

    ထုတ်ကုန် Tags
  • သုံးသပ်ချက်များ

    0 သုံးသပ်ချက်

    5

    5 စတင် 5 0
    4 စတင် 4 0
    3 စတင် 3 0
    2 စတင် 2 0
    1 စတင် 1 0

    Captcha

    အများဆုံးခွင့်ပြုထားသောဖိုင်မှာ 50 MB MB ဖြစ်သည်။ ပုံများနှင့် ဗီဒီယိုများကို အပ်လုဒ်လုပ်နိုင်ပါသည်။ ဖိုင်များကို ဤနေရာတွင် ချလိုက်ပါ။

    ဆက်စပ်ထုတ်ကုန်များ

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    Light Source Optical Meter and Visual Fault Locator Integrated Multi-Function OTDR

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    ကုန်ကျစရိတ်သက်သာသော 3000 စီးရီး Optical Time Domain Reflectometer (OTDR)

    Fiber Optic OTDR is small and light, has multi-measuring modes, easy to carry and simple to use. It is a next-generation intelligent meter for fiber communications system detection. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    BD900 စီးရီးစမတ် Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    1310 1550 1625nm Online PON Detection Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. ပိုပြီးဖတ်ပါ

    BD900 စီးရီးစမတ် Optical Time Domain Reflectometer OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. ပိုပြီးဖတ်ပါ
    Leave Your Message