Ročni tester vlaken OTDR

Handheld OTDR Fiber Tester

Kratek opis:

Ročni OTDR ima merilni model v realnem času, vgrajen modul za inteligentno skeniranje sledi, spletno funkcijo zaznavanja delovne luči in priročno funkcijo VLS.
  • Plačilni pogoji:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Uporaba

    Informacije o naročilu

    Vprašanja in odgovori

    Oznake izdelkov

    Ocene

    Opis

    Pregled

    Ročni OTDR ima merilni model v realnem času, vgrajen modul za inteligentno skeniranje sledi, spletno funkcijo zaznavanja delovne luči in priročno funkcijo VLS.

    Ročni OTDR ponuja širok dinamični razpon in izjemno zmogljivost mrtve cone. Če se uporablja skupaj z avizualni lokator napak, prenosnikOTDRlahko hitro locira prelome, krivine, spoje, slabe konektorje in druge razloge za izgubo signala. Fiber Tester vključuje preprost operacijski vmesnik in GUI podoben Windows, ki uporabniku zagotavlja nizko krivuljo učenja. Optični časovni reflektometer je zasnovan po načinu delovanja tabličnega računalnika in pametnega telefona. Je kompakten, lahek, prenosen, čvrst in dolgotrajen, zaradi česar je idealen za uporabo na prostem.

    Prednosti izdelka

    • Valovna dolžina 1310 nm / 1550 nm, tri vrste dinamičnega območja so neobvezne; Največji dinamični razpon je lahko do 32 db / 30 db
    • Preizkus modela optimizacije: glede na predvideno konstrukcijo omrežja ——– način hitrega preskusa glede na vzdrževanje omrežja ——— natančen preskusni način
    • Napredno uporabniku prijazno: Inteligentna operacija z enim ključem za začetek merjenja
    • Nadaljujte z delovnim časom več kot 10 ur, še posebej primerno za dolgotrajno uporabo na terenu
    • Svetloba: 0,9 kg
    • Ročni prenosni tip, priročno, ugodno razmerje med stroški in zmogljivostjo

    Tehnične prednosti

    • Razmerje signal / šum: 2,5 milijona programabilnih logičnih vrat se v povprečju zbirajo podatki, izboljšajo natančnost testiranja in hitrost testiranja
    • Zbirajte podatke za izboljšanje: sprejema napredno tehnologijo z mednarodno sinhronizacijo tehnologije hitrega vzorčenja 40 MHz
    • Wde temperatura delovnega stanja: lahko v območju od - 10 ℃ do 45 ℃ do običajnega preskusa.
    • Napredna zaščita strojne in programske opreme laserja in APD (detektor svetlobe)
    • Shranjevanje velike zmogljivosti (največ 1000 shranjenih rezultatov)
    Specifikacija

    Moduli

    BD800-A

    BD800-B

    BD800-C

    Srednja valovna dolžina (± 20 nm)

    1310/1550 nm

    1310/1550 nm

    1310/1550 nm

    Dinamični razpon③ (dB)

    24/22

    28/26

    32/30

    Širina impulza

    10ns 、 20ns 、 50ns 、 100ns 、 300ns 、 1.0ms 、 2.5ms 、 10ms 、 20ms

    Dogodek Dead Zone④ (m)

    2

    Mrtvo območje dušenja (m) ⑤

    10

    Razpon razdalj (Km)

    0,5 ~ 80

    0,5 ~ 100

    0,5 ~ 120

    Natančnost merjenja razdalje⑥

    ± (1 m + prostor za vzorčenje + merilna razdalja × 0,005%)

    Linearnost

    ± 0,05 dB/ dB

    OTDR DrugoSpecifikacije

    VFL*

    Kapaciteta pomnilnika

    1000

    Srednja valovna dolžina

    650 nm ± 20

    Vrsta vlaken

    SMF

    Izhodna moč

    Zaslon

    3,5 -palčni LCD

    Vmesnik

    FC/UPC

    Optični priključek

    FC (univerzalni priključek)

    Drugo

    Baterija

    NimH pametna polnilna baterija

    Neprekinjen delovni čas *

    > 10 小时 (Bellcore TR-NWT-001138)

    Dimenzije

    230 mm × 120 mm × 60 mm

    Utež

    0,9 kg

    kazalo. Opomba:

    ① Če ni drugače določeno, veljajo vse specifikacije za temperaturno območje 23 ° C ± 2 ° C (73,4 ° F ± 3,6 ° F) s priključki FC / PC.

    Splošna konfiguracija. ③SNR = impulz 20us in povprečno povprečno dinamično območje tri minute. IthZ impulzom 10ns je enosmerni odboj manj kot -50 dB značilno mrtvo območje.

    ⑤Z impulzom 30 ns, enosmerna hitrost odboja manj kot -50 dB tipična mrtva cona。⑥ Ne vključuje negotovosti zaradi IOR vlaken.

    Uporaba
    Informacije o naročilu
    Model izdelka Opisi Poizvedba
    BD-800 Ime št. Napajalnik za izmenični/enosmerni tok 1 Certifikat za kalibracijo 1 Navodila za uporabo (CD) 1 Programska oprema za pregledovanje sledi (CD) 1 Paket instrumentov (s trakom) 1 Optični priključek 2 Podatkovni kabel USB 1 Specifikacije modulov OTDR: Številka za naročanje Središčna valovna dolžina Tip vlaken Dinamični razpon BD-800A (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 24/22dB BD-800B (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 28/26dB BD-800C (1310nm/1550nm) ± 20nm SMF 32/30dB Zahtevana cena
    Vprašanja in odgovori

    Related Article:
    Kako spajati optični kabel
    What is OTDR?

    Oznake izdelkov
  • Ocene

    0 ocen

    5

    5 začetek 5 0
    4 začetek 4 0
    3 začetek 3 0
    2 začetek 2 0
    1 začetek 1 0

    Captcha

    Največja dovoljena datoteka je 50 MB MB. Naložite lahko slike in videoposnetke. Spustite datoteke sem

    Podobni izdelki

    1310/1550nm 26/24dB OTDR Fiber Tester built-in OPM VFL

    BD400 OTDR fiber tester adopts 4.3-inch capacitive touch screen. The OTDR tester integrates 12 functions, such as auto OTDR, expert OTDR, event map, OPM (optical power meter), VFL(visual fault locator), RJ45 cable tracker. 1310/1550nm, 26/24dB dynamic range. Preberi več

    Vgrajeni večfunkcijski OTDR optični merilnik vira svetlobe in vizualni lokator napak

    Multi-function OTDR is integrated with optical light source, optical power meter, optical fault locator. It's an excellent option for long-term field work. Preberi več

    Stroškovno učinkovit optični reflektor s časovno domeno serije 3000 (OTDR)

    Fiber Optic OTDR is small and light, has multi-measuring modes, easy to carry and simple to use. It is a next-generation intelligent meter for fiber communications system detection. Preberi več

    Optični časovni odsevni reflektor BD300

    BD300 Optical Time Domain Reflectometer is a smart mini OTDR, which has the advantage of simple operation and low cost. The OTDR is ideal for 60KM fiber testing. Preberi več

    Optical Time Domain Reflectometer | Fiber Optic OTDR

    BAUDCOM 6000 series Optical Time Domain Reflectometer, fiber optic OTDR, support maximum dynamic range of 50dB and Online test of PON network. The OTDR integrate with laser source, vfl, optical power meter and fiber endface inspection. Preberi več

    Pametni optični reflektor za časovno domeno serije BD900 OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range.It is Combined with the visual fault locator,and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. 7-inch enhanced capacitive touch screen, smart management.Similiar with EXFO MAX720 series OTDR. Preberi več

    1310 1550 1625nm Online PON zaznavanje Optični časovni reflektometer OTDR

    BD3000-T4 OTDR is smart and rugged, small and light, easy to carry, has multi-measuring modes, simple to use, is available for online FTTx/PON detection, internal stable laser source, screenshot function. Preberi več

    Pametni optični reflektor za časovno domeno serije BD900 OTDR

    BD900 series OTDR has excellent dead zone performance and wide dynamic range. It is Combined with the visual fault locator, and it is easily find the breaks, bends, splices, faulty connectors, and other causes of signal loss. Preberi več
    Leave Your Message