Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Huawei GPON ONT EPON ONU HG8010H

Kratek opis:

HUAWEI HG8010H, inteligentni premostitveni GPON ONT, zasnovan za scenarij FTTH.
  • Plačilni pogoji:Paypal, Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Opis

    Specifikacija

    Uporaba

    Informacije o naročilu

    Vprašanja in odgovori

    Oznake izdelkov

    Ocene

    Opis

    HUAWEI HG8010H, inteligentni premostitveni GPON ONT, zasnovan za scenarij FTTH.

    HUAWEI HG8010H ponuja visoko zmogljive zmogljivosti posredovanja, ki zagotavljajo odlično izkušnjo z internetom in video storitvami HD.

    HUAWEI HG8010H ima majhen, pameten videz in zeleno prednost pri varčevanju z energijo.

    Specifikacija

     

    Artikel Parametri
    Pristanišča • 1*vrata GPON• 1*vrata GE LAN
    Kazalniki NAPAJANJE/PON/LOS/LAN
    Vrata GPON • Razred C+
    • Občutljivost sprejemnika: -27dBm
    • Valovne dolžine: US 1310 nm, DS 1490 nm
    • Filter za blokiranje valovne dolžine (WBF)
    • Prilagodljivo preslikavanje med vrati GEM in TCONT
    • GPON: skladen s SN ali avtentikacijo z geslom, opredeljeno v G.984.3
    • Dvosmerni FEC
    • SR-DBA in NSR-DBA
    Ethernet vrata • Oznake VLAN na podlagi vrat Ethernet in odstranitev oznak
    • 1:1 VLAN, N:1 VLAN ali pregleden prenos VLAN
    • QinQ VLAN
    • Omejitev števila naučenih naslovov MAC
    • učenje naslova MAC
    • Pregleden prenos paketov IPv6 na nivoju 2
    Pametna O&M • OMCI sporočila spremenljive dolžine
    • Aktivno/pasivno odkrivanje in izolacija nepoštenega ONT
    • PPPoE/DHCP simulacijsko testiranje
    QoS • Omejitev hitrosti vrat Ethernet
    • Prednost 802.1p
    • SP/WRR/SP+WRR
    • Omejitev hitrosti oddajanja paketov
    • Preslikava toka na podlagi ID-ja VLAN, ID-ja vrat ali/in 802.1p
    Varčevanje z energijo • Indikator varčevanja z energijo
    • Zmanjšanje porabe energije nedejavnih komponent v stanju varčevanja z energijo
    • COCV4
    Varnost Filtriranje naslovov MAC
    Skupni O&M • OMCI/Spletni uporabniški vmesnik
    • Dvosistemsko varnostno kopiranje in povrnitev programske opreme
    • 802.1ag Ethernet OAM
    • Merjenje in diagnoza optične povezave
    • Preverjanje povratne zanke
    Večpredstavnost • Vohanje IGMP v2/v3
    • Vohanje MLD v1/v2
    • Hiter dopust
    • Prevajanje oznak VLAN, pregleden prenos in odstranitev za pakete z več oddajanjem navzdol
    • Omejitev hitrosti paketov protokola IGMP/MLD
    Utež  
    Delovna temperatura 0°C do +40°C
    Delovna vlažnost 5 % RH do 95 % RH (brez kondenzacije)
    Vhod za napajalnik 100–240 V AC, 50–60 Hz
    Sistemsko napajanje 11–14 V DC, 0,5 A
    Poraba statične energije 3W
    Največja poraba energije 3,5 W
    Uporaba
    Kraj izvora:
    Šanghaj, Kitajska (celina)
    Blagovna znamka:
    HUAWEI HG8010H
    Številka modela:
    Huawei HG8010H
    izdelek:
    Huawei HG8010H 1GE GPON ONU
    vrata PON:
    GPON
    LAN vrata:
    1*10/100/1000M
    Optični tip:
    SC/APC
    Napajanje:
    EU, ZDA, UK, AU za možnost
    vdelana programska oprema:
    angleščina
    Barva:
    Bela
    Uporaba:
    Optični omrežni terminali
    Garancija:
    1 leto
    Informacije o naročilu
    Model izdelka Opisi Poizvedba
    HG8010H Originalni nov Huawei GPON ONT HG8010H Zahtevana cena
    Vprašanja in odgovori

    1.Kako lahko dobim HUAWEI HG8010H?
    Pri nas morate naročiti vzorec. Za vas bomo uredili proizvodnjo vzorca.
    2. Bi lahko naredili zasnovo za nas?
    da, za vas lahko izdelamo umetniško delo, vključno s tiskom, logotipom itd., če nam posredujete vsebino in nam poveste, kam naj postavimo.
    3. Kako lahko oddamo naročilo?
    Ko se dogovorimo o parametrih izdelka, vam za potrditev izdelamo predračun. Ko bomo prejeli vaše predplačilo (karo), bomo uredili izdelavo in dostavo.
    Če imate svojega špediterja, bomo vašega špediterja uporabili za dostavo blaga. če nimate špediterja, potem morate, ko je blago prispelo v namembno pristanišče, poiskati špediterja, ki vam bo pomagal razjasniti carino.

    4. Kaj pa pošiljanje za HUAWEI HG8010H?
    Za majhna naročila bomo blago poslali z International Express, kot je Fedex/DHL/TNT/UPS (za pošiljanje lahko uporabite tudi svoje obstoječe račune DHL/Fedex/UPS). Običajno traja približno 7 delovnih dni, da prispejo.

    Če bomo veliko količino poslali s prevozom Ocean, je potreben en mesec, da prispe.

    če je urgnet, lahko izberete pošiljanje po zraku, vendar bo prevoznina dražja.
    5. Kakšne so prednosti vaših izdelkov?
    A. dobre kakovosti in konkurenčne cene.
    B. Strogo nadzor kakovosti pri proizvodnji.
    C. Strokovno timsko delo, od načrtovanja, razvoja, proizvodnje, sestavljanja, pakiranja in pošiljanja.
    D. Poprodajne storitve, če pride do težav s kakovostjo, vam bomo ponudili zamenjavo za okvarjeno količino.

    huawei ont onu katalog

    Related Article:
    Compatibility of Different Brands OLT and ONU

    Oznake izdelkov
  • Ocene

    0 ocen

    5

    5 začetek 5 0
    4 začetek 4 0
    3 začetek 3 0
    2 začetek 2 0
    1 začetek 1 0

    Captcha

    Največja dovoljena datoteka je 50 MB MB. Naložite lahko slike in videoposnetke. Spustite datoteke sem

    Podobni izdelki

    Huawei HG8321R GPON ONT 2FE+1POTS

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8321R has 2 Fast Ethernet ports and 1 POTS port, provides a perfect terminal solution for FTTH deployment. Preberi več

    Huawei GPON ONT HG8012H

    Huawei GPON ONT EchoLife HG8012H has one RF port and one GE port, and has high-performance of CATV, data, and HD video services. It uses GPON technology to provide ultra-broadband access. Preberi več

    Huawei EG8145V5 GPON ONU

    Huawei EG8145V5 GPON ONUPreberi več

    Huawei Echolife Dual Band 5G HG8245Q2 GPON ONT

    Huawei HG8245Q2 GPON Optical Network Terminal with 4*GE+1*POTS+1*USB+2.4G/5G WIFI, English indicator, English interface description, CE label. Dual band 5G wifi Preberi več

    Brand new Original GPON ONU EG8141A5

    Huawei Echolife EG8141A5 GPON Terminal with 1*GE+3*FE+1*POTS+1*USB+2.4G WIFI, 5dBi Preberi več

    Huawei MA5680T GPON OLT

    MA5680T is the global first OLT which integrates the functionality of aggregation switch and edge router. Preberi več

    Modem Huawei HG8310M

    Single Port 1GE HG8310M Model Gateway Terminal in Huawei FTTH solution Preberi več
    Leave Your Message