Gigabit Ethernet Çoklayıcı üzerinden 16E1 IP üzerinden 16E1

16E1 over Gigabit Ethernet Multiplexer 16E1 over IP

Kısa Açıklama:

Baudcom'un 16E1 over Ethernet Multiplexer (IP üzerinden 16E1 TDM), 5 GE (gigabit ethernet) bağlantı noktası ve 1 GE optik bağlantı noktası (SFP yuvası) üzerinden 16 E1/T1'in taşınmasını destekler. TDMoIP cihazı, E1 ve T1,WEB yönetimini destekleyebilir.
  • Ödeme şartları:Paypal, batı birliği, L/C, D/A, D/P, T/T

  • Açıklama

    Şartname

    Başvuru

    Sipariş Bilgisi

    Soru-Cevap

    Ürün etiketleri

    İncelemeler

    Açıklama
    genel bakış:
    Geleneksel telekom hizmetleri için IP paket ağ teknolojisine geçiş için uygun maliyetli bir çözüm olarak, 16 E1 over Ethernet (IP üzerinden E1), taşınmasını destekleyen IP devre öykünmesi ile yenilikçi TDM over IP teknolojisini benimser.8~16 E1sve5 GE elektrik bağlantı noktasıve1 GE SFP optik bağlantı noktası. Yukarı bağlantı bağlantı noktaları ve kullanıcı veri bağlantı noktaları, IEEE 802.3 uyumlu, 10/100/1000M otomatik algılamalı Ethernet bağlantı noktalarıdır.
    Son teknoloji tasarım, doğru zamanlama sinyali ve veri bit akışı yeniden yapılandırması ile en yüksek kullanılabilirliği sağlar. Farklı uygulama gereksinimlerine göre önceden tanımlanmış sistem parametre profilleri; sonuçta kurulum sürecini basitleştirin ve bakım maliyetinden tasarruf edin.

    Cihaz noktadan noktaya uygulamayı destekleyebilir (iki ünite çiftler halinde çalışır, ağ modunun her bir ucunda bir cihaz noktadan noktaya). Cihaz ayrıca noktadan çok noktaya uygulamayı da destekleyebilir (16 E1 cihazı, 1E1/2E1/4E1/8E1 tdm over ip cihazı gibi IP üzerinden Baudcom TDM ailesindeki diğer üyelerle birlikte çalışır). Telekom ve Kurumsal kullanıcılar, paket anahtarlamalı altyapıları üzerinden farklı türde hizmetler sunarak erişim ve ekipman maliyetlerinden çok tasarruf edebilir ve yeni gelir elde edebilir. E1/T1 hizmetlerinin hızlı dağıtımını sağlamak için kablosuz ekipmana bağlanmak için de uygundur. Özel bir uygulama, çok daha maliyetli mikrodalga radyoların yerini alarak düşük maliyetli Kablosuz LAN köprüleri ile E1/T1 bağlantıları oluşturmaktır. Operatörler, kablolu veya kablosuz Ethernet/IP ağı üzerinden eski TDM hizmetleri sağlamak için IP cihazları üzerinden Baudcom TDM'yi kullanabilir.

    Özellikleri
    5 Gigabit ethernet elektrik bağlantı noktası ve 1 Gigabit ethernet optik bağlantı noktası sağlayın, 6 bağlantı noktası ağ yukarı bağlantıları veya kullanıcı bağlantı noktaları olarak hizmet eder

    Halka ve ağ topolojisinde normal çalışmayı ve korumayı sağlayan Ethernet kapsayan ağaç protokolünü destekler, koruma kısa sürede devam eder

    Kolay kurulum ve bakım için desteklenen kullanıcı dostu Web sunucusu, sağlanan alarm günlüğü

    SNMP V1/V2 ağ yönetimini destekler

    Ethernet yerleşik katman 2 anahtarı, VLAN'ı destekler, IEEE 802.3x, 802.1P ile uyumludur

    İki takılabilir E1 kartı sağlayın, her kart 8 E1/T1'i destekler

    Noktadan noktaya ve noktadan noktaya desteklenir

    Kararlı E1 saat kurtarma, düşük titreşim ve gezinme

    E1 yerel ve uzak döngüyü destekler

    E1 kanalları için düşük işlem gecikmesi, yüksek bant genişliği kullanım verimliliği

    PCM çerçeve senkronizasyon koruması ile paket kaybına karşı direnç

    Farklı uygulama için kullanıcı tanımlı kapsülleme paket boyutu

    Ethernet kapsüllemesini ve UDP/IP protokolü kapsüllemesini destekleyin.

    E1 hizmeti ve bant VLAN yönetimi için VLAN ayarlarını destekleyin.

    Paket gecikme varyasyonuna (PDV) direnmek için yeterli titreşim arabelleği

    E1 QoS sağlayan yerel Ethernet bağlantı noktası çıktı sınırlaması

    120Ω dengeli E1/T1 bağlantı noktası, RJ-45 konektör, dış dönüştürme kablosu aracılığıyla 75Ω dengesiz bağlantı noktasını destekler.

    16'dan fazla E1 bağlantı noktası için kademeli birleştirme desteği

    Yazılım ve donanım çevrimiçi yükseltme

    Tek güç (AC veya DC) veya çift güç kaynağı yedekliliği (AC+AC,DC+DC,AC+DC) desteği

    Web Yönetim Ekranı

     

    Şartname

    Kalem

    Açıklama

    modeli

    BD-16E1-IP-G

    5 GE elektrik bağlantı noktası ve 1 GE optik bağlantı noktası (SFP Yuvası), 16 E1

    Arayüzler

    IP bağlantı noktaları

    5 GE elektrik bağlantı noktası ve 1GE optik bağlantı noktası (SFP Yuvası), IEEE 802.3, 802.3x, 802.1Q, 802.1P ile uyumlu, Hız ve çift yönlü otomatik anlaşma veya manuel, Otomatik MDI-X, RJ45 dişi konektör

    E1 Bağlantı Noktaları

    16 E1 Bağlantı Noktası Desteklenir

    ITU-T G.703 G.742 G.823 standardına uygun

    Empedans: 120ohm (dengeli, RJ45 konektörü)

    veya 75ohm (dengesiz, BNC konektörü)

    Hız: 2.048Mbps

    Kod: Yüksek Yoğunluklu Hat Kodu Bipolar-3 (HDB3).

    Optik Bağlantı Noktası
    (SFP modülü normal cihaza dahil değildir)

    Fiber tipi: Tek fiber veya çift fiber
    Dalga boyu: 850nm/1310nm/1550nm

    Optik konektör: LC veya SC

    İletim mesafesi: 2km/20km/80km/100km

    Hız: 1000Mbps

    Kod: sıfıra dönüşsüz (NRZ)

    NM bağlantı noktası

    IP portları ile aynı

    Web sunucusu ve SNMP yönetimi desteklenir

    Gösterge

    LED göstergesi

    Güç durumu göstergesi
    E1 aktivite durumu göstergesi
    Ethernet LAN göstergesi
    Optik bağlantı göstergesi

    Güç

    Arz

    Tek güç (AC veya DC) veya çift güç desteği

    (2DC veya 2AC veya DC+AC)

    -48V~-72VDC veya 100~240VAC 60 Hz.

    Tüketim

    ≤35W

    Çalışma ortamı

    Sıcaklık

    0~ 50°C

    Bağıl nem

    ≤95% (yoğuşmasız)

    Depolama sıcaklığı

    0-70°C

    Boyut

    G x Y x D (mm):

    1U raf montajı 440 x 44 x 231

    Başvuru

    Application1: IP üzerinden iki adet 16E1 TDM, noktadan noktaya uygulama olarak çalışır.

    Application2: çok noktalı uygulamaya işaret, 16E1 TDM over IP ile çalışırIP üzerinden E1 TDM,IP üzerinden 2E1 TDM,4E1 TDM bittiIP,IP üzerinden 8E1 TDM.

    Sipariş Bilgisi
    ürün modeli Açıklamalar Sorgu
    BD-16E1-IP-G/AC Ethernet çoklayıcı üzerinden 16E1, E1 bağlantı noktası 120ohm(RJ45 konektörü), 5*Gigabit ethernet elektrik bağlantı noktası ve 1*SFP yuvası optik bağlantı noktası, güç AC220V Fiyat iste
    BD-16E1-IP-G/DC Ethernet çoklayıcı üzerinden 16E1, E1 bağlantı noktası 120ohm(RJ45 konektör), 5*Gigabit ethernet elektrik bağlantı noktası ve 1*SFP yuvası optik bağlantı noktası, güç DC48V Fiyat iste
    BD-16E1-IP-G/AD Ethernet çoklayıcı üzerinden 16E1, E1 bağlantı noktası 120ohm(RJ45 konektör), 5*Gigabit ethernet elektrik bağlantı noktası ve 1*SFP yuvası optik bağlantı noktası, çift güç AC220V+DC48V Fiyat iste
    E1 kablosu RJ45 - BNC dönüştürücü kablosu, IP cihazının 75ohm E1 bağlantı noktası montajı üzerinden tdm. Fiyat iste
    Soru-Cevap
    Ürün etiketleri
    İncelemeler

    0 inceleme

    5

    5 başlangıç 5 0
    4 başlangıç 4 0
    3 başlangıç 3 0
    2 başlangıç 2 0
    1 başlangıç 1 0

    Captcha

    İzin verilen maksimum dosya 50 MB MB'dir. Resim ve video yükleyebilirsiniz. dosyaları buraya bırak

    Leave Your Message