Fiber Optical Patch Cord кабель

Fiber Optical Patch Cord cable

Товч тодорхойлолт:

Description: About Fiber optic connector , the ITU call it as a kind of passive light component which can connect two or more fiber lines stably but not always. It can make a close connection for fiber cable and make a wonderful transmission for the light energy. It meet standards IEC 61754-4.  Features:                       1 Low insertion loss and back re…
  • Төлбөрийн нөхцөл:Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Тодорхойлолт

    Захиалга

    Tags

    сэтгэгдэл

    Тодорхойлолт

    Тодорхойлолт:

    Шилэн кабелийн холбогчийн тухайд ITU үүнийг хоёр ба түүнээс дээш шилэн шугамыг тогтвортой холбож чаддаг, гэхдээ үргэлж биш байдаг идэвхгүй гэрлийн бүрэлдэхүүн хэсэг гэж нэрлэдэг. Энэ нь шилэн кабелийг нягт холбож, гэрлийн энергийн дамжуулалтыг гайхалтай болгож чадна. Энэ нь IEC 61754-4 стандартад нийцдэг.

    Онцлогууд:

    1 Оруулах алдагдал бага, арын тусгалын алдагдал

    2 Өндөр өгөөжийн алдагдал

    3 Өндөр найдвартай, тогтвортой байдал

    4 UL ангиллын хуванцар орон сууц

    Програм:

    шилэн кабелийн холбооны сүлжээ

    шилэн өргөн зурвасын хандалтын сүлжээ

    CATV, шилэн хэрэгсэл, шилэн LAN .

    Стандартс:

    • Telcordia-ийн GR-326-Core, IEC, ANSI, NTT болон JIS-ийн нийцтэй байдал

     

    Үзүүлэлтүүд:

    ГоримSMММ
    ӨнгөлгөөPCUPCAPCPC
    Оруулсан алдагдал≤0.3дБ≤0.3дБ≤0.3дБ≤0.3дБ
    буцах алдагдал≥50дБ≥55дБ≥65дБ≥35дБ
    Солигдох чадвар≤0.2дБ
    Давс шүрших≤0.2дБ
    Дахин давтагдах чадвар≤0.1дБ (1000 удаа)
    Өндөр температур≤0.2дБ (+85°C 168 цаг)
    Бага температур≤0.2дБ (-40°C 168 цаг)
    Температурын мөчлөг≤0.2дБ (-40°C~85°C 21 цикл 168 цаг)
    Чийгшил≤0.2дБ (95% 75°C 168 цаг)
    Apex Offset0 ~ 50 мм
    Муруйн радиус7 ~ 25 мм
    Доод зүсэлт-50-50мм
    Бат бөх чанар≥1000 хос
    Суналтын бат бэх≥90N (3.0мм), ≥70N (2.0мм)
    Чичиргээ≤0.1дБ (10-55Гц 1.5мм)
    Унаж байна≤0.2дБ (1.5м өндөр, 8 дахин)
    Ашиглалтын температур.-40°C~+80°C

    Тайлбар: Оруулах алдагдал 0.2дБ ба 0.1дБ (мастер утас/лавлагаа кабель) бас боломжтой.

     

    Холбогч:

    FC , SC , ST , LC , MTRJ , MU , SMA , FDDI , E2000 , SC/pc. Эдгээр холбогч болон шилэн уртыг (1 метр, 2 метр, 5 метр, 10 метр, 20 метр гэх мэт) үйлчлүүлэгчид сонгох боломжтой.

    FC/UPC SC/UPC LC/UPC

    FC/APC

    SC/APC

    МУ

     

    багц холбогч зөөлөн шилэн кабель холбогч

       

    хоёр цөм multimode хоёр үндсэн pigtails

    Захиалга
    Tags
      сэтгэгдэл

      1 шүүмж

      5

      5 эхлэх 5 1
      4 эхлэх 4 0
      3 эхлэх 3 0
      2 эхлэх 2 0
      1 эхлэл 1 0

      Captcha

      Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд хэмжээ нь 20 МБ байна. Та зураг, видео байршуулах боломжтой. Файлуудыг энд буулгана уу

      1 条回复

      1. JessyKar*** Morocco

        Great jumpers, much cheaper than buying new ones from fs. Works great and works great with my router. Transfer rates are also great.

      Холбоотой бүтээгдэхүүн

      Optical Metal Strap Kit Stainless Steel Band ...

      Stainless Steel Band Strap has a superior rust cor... Цааш унших

      Rotary Cable Stripper for jackets from 4.5mm-...

      Rotary Cable Stripper tool for fiber cable jackets... Цааш унших
      Мессежээ үлдээнэ үү