2GE WiFi AC ONU GPON ftth модем чиглүүлэгч

2GE WiFi AC ONU GPON ftth modem router

Товч тодорхойлолт:

2GE WiFi AC ONU features two gigabit Ethernet connections, supports ftth modem router function, can work with most brands OLT
  • Төлбөрийн нөхцөл:Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Тодорхойлолт

    Үзүүлэлт

    Програмын

    Захиалга

    Q&A

    Tags

    сэтгэгдэл

    Тодорхойлолт

    BD-ONT-112HW-AC нь суурин сүлжээний операторууд эсвэл кабелийн операторуудын шилэн FTTH модем чиглүүлэгч болон гурвалсан үйлчилгээний эрэлт хэрэгцээнд ашиглагдах 2GE порт, хос зурвасын хувьсах гүйдэл бүхий wifi бүхий ac ONU терминал төхөөрөмж юм. Эдгээр хайрцагнууд нь гүйцэтгэл, үнийн өндөр харьцаатай, IEEE802.11b/g/n/ac WiFi, Layer 2/3, өндөр чанартай технологид суурилсан гүйцсэн Chipset (Realtek) технологи дээр суурилдаг.VoIPтүүнээс гадна. Эдгээр нь өндөр найдвартай, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар бөгөөд өөр өөр үйлчилгээнд зориулсан QoS баталгаатай. Мөн тэд ITU-T G.984.x зэрэг техникийн зохицуулалт болон China Telecom компанийн GPON Equipment (V2.0 ба түүнээс дээш хувилбар) техникийн шаардлагад бүрэн нийцдэг.

    wifi ac onu 2GE port

    AC ONU онцлогууд

    • HGU-ийн чиг үүргийн бүрэн удирдлагыг дэмжинэBAUDCOM OLT
    • Залгаад тоглуулах, автоматаар илрүүлэх, автомат[1]тохиргоо, автомат програм хангамжийг шинэчлэх гэх мэт онцлогууд
    • OAM/OMCI алсын тохиргоо, засвар үйлчилгээний нэгдсэн функц
    • FTTH модем чиглүүлэгч нь баялаг QinQ VLAN функцууд болон IGMP Snooping multicast функцуудыг дэмждэг.
    • Wi-Fi төхөөрөмж нь Broadcom/PMC/Cortina чипсет дээр суурилсан OLT-тэй бүрэн нийцдэг.
    • 802.11n/ac WiFi(4T4R) функцийг дэмжинэ
    • NAT, Firewall функцийг дэмжинэ
    • IPv4 болон IPv6 хос стекийг дэмжинэ
    • SIP протоколыг дэмжих

      Specification

    Үзүүлэлт

     

    Техникийн зүйл

    2GE ac WIFI ONU

    PON интерфейс

    1 GPON порт шилэн FTTH модем чиглүүлэгч
    Receiving sensitivity: ≤-28dBm Transmitting optical power: 0~+4dBmTransmission distance: 20KM

    Долгионы

    Tx1310nm, Rx 1490nm

    Оптик интерфэйс

    SC/APC холбогч

    LAN интерфейс

    2 x 10/100/1000Mbps автоматаар дасан зохицох Ethernet интерфэйс, Бүтэн/Хагас, RJ45 холбогч

    WiFi интерфейс

    IEEE802.11b/g/n/ac стандартад нийцсэн
    2.4GHz Operating frequency: 2.400-2.4835GHz 5.0GHz Operating frequency: 5.725-5.875GHzSupport MIMO, 4T4R,5dBi external antenna, rate up to 1.167Gbps Support: multiple SSIDTX power: 11n–22dBm/11ac–24dBm

    LED

    10, POWER、LOS、PON、SYS、 LAN1~LAN2、POTS、WiFi、CATV、PoE-н төлөвийн хувьд

    Үйл ажиллагааны нөхцөл

    Температур: 0℃~+50℃

    Чийгшил: 10% ~ 90% (конденсацгүй)

    Хадгалах нөхцөл

    Температур: -30℃~+60℃

    Чийгшил: 10%~90%(конденсацгүй)

    эрчим хүчний хангамж

    DC 48V/1A

    эрчим хүчний хангамж

    ≤12W

    хэмжээ

    178мм×120мм×30м(L×W×H)

    цэвэр жин

    0.36 кг

    Програмын

    Шийдэл: FTTH、FTTB、FTTO、PON+EOC

    Бизнес: Өргөн зурвасын интернет, Дуу хоолой, IPTV, VOD, IP камер, WIFI

    Захиалга
    Бүтээгдэхүүний загварТодорхойлолтЛавлагаа
    2GE-AC-ONU2GE портууд, хос зурвасын хувьсах гүйдлийн WiFiҮнэ хүсэх
    Q&A

    BD-ONT-112HW-AC 2GE+WiFi Dualband ONU Quick Installation Guide_V1.1

    Tags
    сэтгэгдэл

    1 шүүмж

    4

    5 эхлэх 5 0
    4 эхлэх 4 1
    3 эхлэх 3 0
    2 эхлэх 2 0
    1 эхлэл 1 0

    Captcha

    Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд хэмжээ нь 20 МБ байна. Та зураг, видео байршуулах боломжтой. Файлуудыг энд буулгана уу

    1 条回复

    1. Prateek Ga*** South Africa

      This product has stable and reliable internet speed. I have repurchased it three times and there will be almost no usage problems. It meets my needs for internet and work very well

    Холбоотой бүтээгдэхүүн

    Mesh ONT 2GE 1POTS Dualband WiFi5 HGU XPON ON...

    Key Features: XPON Dual Mode-Auto-adaptive EPON/GP... Цааш унших

    4GE+2POTS+Wifi Dual Band GPON ONT

    BD-ONT-414GWT-AC dual band wifi GPON ONU provides ... Цааш унших

    4GE+POTs+RF Dual band wifi GPON ONU

    The dual band wifi GPON ONU provides POTS port, 4 ... Цааш унших

    Dual band wifi GPON ONT Router with 4GE 1POTs...

    Dual Band WiFi GPON ONT router, 4GE+1USB+1POTS+CAT... Цааш унших
    Мессежээ үлдээнэ үү