Mini ONT Зардал багатай Micro 1GE XPON ONU, залгаад ашиглаарай

Mini ONT Cost-Effective Micro 1GE XPON ONU, plug in and use

Товч тодорхойлолт:

The mini ont is single-user 1GE ONU which is designed for different FTTH solutions. The carrier-class FTTH application provides date service access. The Micro ont adopts high-performance and low-consumption chips, and supports CTC V2.0 interconnection and interworking standard of China Telecom. With the help of  NGBN View NMS, it can provide subscribers with…
  • Төлбөрийн нөхцөл:Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Тодорхойлолт

    Үзүүлэлт

    Програмын

    Захиалга

    Q&A

    Tags

    сэтгэгдэл

    Тодорхойлолт

    Mini ont нь нэг хэрэглэгчийн 1GE ONU бөгөөд өөр өөр FTTH шийдлүүдэд зориулагдсан. Операторын ангиллын FTTH програм нь огнооны үйлчилгээнд хандах боломжийг олгодог. Micro ont нь өндөр хүчин чадалтай, бага зарцуулалттай чипүүдийг ашигладаг бөгөөд CTC V2.0 холболт болон China Telecom-ийн харилцан ажиллах стандартыг дэмждэг. NGBN View NMS-ийн тусламжтайгаар энэ нь захиалагчдад элбэг дэлбэг үйлчилгээг үзүүлж, операторын ангиллын FTTH төхөөрөмжүүдийн хэрэгцээг бүрэн хангаж чадна. GE ONT нь ZTE чипсетээр бүтээгдсэн бөгөөд жижиг хэмжээтэй, янз бүрийн тохиолдолд суулгахад тохиромжтой.

    mini ont Small Although the sparrow is small,it has all five internals organs Micro ont small size and easy to carry 1 ge ont Generic Type-c Interface applicable to multiple scenarios micro onu, product parameters

    Mini ONT ОНЦЛОГ

    • Чиглүүлэгчийн горим нь PPPoE/DHCP/статик IP-г дэмждэг
    • mini ont нь порт дээр суурилсан хурдны хязгаарлалт болон зурвасын өргөнийг хянахыг дэмждэг
    • ITU-T G.984 стандартын дагуу 20 км хүртэл дамжуулах зай
    • Өгөгдлийн шифрлэлт, бүлгийн өргөн нэвтрүүлэг, порт VLAN тусгаарлалт гэх мэтийг дэмждэг.
    • Dynamic Bandwidth хуваарилалтыг дэмжих (DBA)
    • IPv4 & IPv6-г дэмжинэ
    • 1GE ONT автоматаар илрүүлэх/Холбоос илрүүлэх/програм хангамжийн алсаас шинэчлэхийг дэмжинэ
    • Өргөн нэвтрүүлгийн шуурганаас зайлсхийхийн тулд VLAN хэлтэс болон хэрэглэгчийг тусгаарлахыг дэмжинэ
    • Унтраах дохиоллын функцийг дэмжих, холбоосын асуудлыг илрүүлэхэд хялбар
    • Нэвтрүүлгийн шуургыг эсэргүүцэх функцийг дэмжих
    • Тогтвортой системийг хадгалахын тулд системийн эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх тусгай загвар
    • Засвар үйлчилгээ хийхэд тохиромжтой SNMP дээр суурилсан EMS сүлжээний менежментийг онлайнаар шинэчлэх програм хангамжийг дэмжих
    Үзүүлэлт

    Mini ONT ОНЦЛОГ

    • Чиглүүлэгчийн горим нь PPPoE/DHCP/статик IP-г дэмждэг
    • mini ont нь порт дээр суурилсан хурдны хязгаарлалт болон зурвасын өргөнийг хянахыг дэмждэг
    • ITU-T G.984 стандартын дагуу 20 км хүртэл дамжуулах зай
    • Өгөгдлийн шифрлэлт, бүлгийн өргөн нэвтрүүлэг, порт VLAN тусгаарлалт гэх мэтийг дэмждэг.
    • Dynamic Bandwidth хуваарилалтыг дэмжих (DBA)
    • IPv4 & IPv6-г дэмжинэ
    • 1GE ONT автоматаар илрүүлэх/Холбоос илрүүлэх/програм хангамжийн алсаас шинэчлэхийг дэмжинэ
    • Өргөн нэвтрүүлгийн шуурганаас зайлсхийхийн тулд VLAN хэлтэс болон хэрэглэгчийг тусгаарлахыг дэмжинэ
    • Унтраах дохиоллын функцийг дэмжих, холбоосын асуудлыг илрүүлэхэд хялбар
    • Нэвтрүүлгийн шуургыг эсэргүүцэх функцийг дэмжих
    • Тогтвортой системийг хадгалахын тулд системийн эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх тусгай загвар
    • Засвар үйлчилгээ хийхэд тохиромжтой SNMP дээр суурилсан EMS сүлжээний менежментийг онлайнаар шинэчлэх програм хангамжийг дэмжих

    Micro ONT ТЕХНИКҮЗҮҮЛЭЛТ

    БарааныҮзүүлэлт
    GE ONT интерфейсPON интерфейс1 XPON ONT оптик интерфэйс
    Meet Class B+ standard
    Upstream 1.244Gbps, downstream 2.488Gbps
    SC-UPC single-mode fiber
    split ratio:1:128
    Transmission distance 20KM
    Хэрэглэгчийн Ethernet интерфейс1*10/100/1000M автомат хэлэлцээр
    Full/half duplex mode
    RJ45 connector
    100m distance
    Эрчим хүчний интерфейс5V Type-C тэжээлийн хангамж
    Гүйцэтгэлийн параметрүүдPON оптик параметрДолгионы урт: Tx 1310nm, Rx1490nm
    Tx Optical Power:0.5~+5dBm
    Rx Sensitivity: -27dBm
    Saturation Optical Power: -8dBm
    Connector Type: SC-UPC
    Optical Fiber: 9/125μm single-mode fiber
    Өгөгдөл дамжуулах параметрПакет алдагдлын харьцаа:<1*10E-12 хоцролт: <1.5ms
    ГарцЧиглүүлэгчийн горим нь PPPoE / DHCP/ статик IP-г дэмждэг
    WAN support Router and Bridge mode
    WAN support Internet
    LAN supports DHCP and static IP
    Support NAT and NAPT
    Бизнесийн чадварДавхаргын 2 утасны хурдыг солих
    Support  VLAN TAG/UNTAG, VLAN conversion
    Support Port-based speed limitation
    Support Priority classification
    Support storm control of broadcast
    Сүлжээний менежментУдирдлагын горимITU-T G.984 OMCI, ONU-г OLT-ээр алсаас удирдах боломжтой
    Support Remote management through  Telnet or http
    Local management
    Удирдлагын функцТөлөв монитор, Тохиргооны удирдлага, Сэрүүлгийн удирдлага, Бүртгэлийн менежмент
    ҮзүүлэлтLED үзүүлэлтPWR: асаах эсвэл унтраах
    LOS: Optical Link Status
    PON:ONU Registered
    LINK/ACT: Link Status of Ethernet Interface
    Физик шинж чанаруудБүрхүүлХуванцар бүрхүүл
    PowerГадаад 5V 1A Type-C тэжээлийн хангамж
    Power consumption: <2W(FD101HC),<2.3W(FD111HC)
    Физик үзүүлэлтүүдХэмжээ: 92мм(L) x 21.5mm(W) x 17mm(H)
    weight:0.03kg
    Байгаль орчны үзүүлэлтүүдАшиглалтын температур: -20-70 ºC
    Storage temperature: -40 to 85 ºC
    Operating humidity: 10% to 90% (Non-condensing)
    Storage humidity: 10% to 90% (Non-condensing)
    Програмын

    Mini ONT ХЭРЭГЛЭЭ

    micro ont application scenarios

    Захиалга
    Бүтээгдэхүүний загварТодорхойлолтЛавлагаа
    BD-ONU-1251*10/100M /1000M Ethernet интерфэйс, 1 XPON интерфэйс, хуванцар бүрхүүл, төрөл-c USB тэжээлийн хангамжҮнэ хүсэх
    Q&A
    Tags
    сэтгэгдэл

    1 шүүмж

    5

    5 эхлэх 5 1
    4 эхлэх 4 0
    3 эхлэх 3 0
    2 эхлэх 2 0
    1 эхлэл 1 0

    Captcha

    Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд хэмжээ нь 20 МБ байна. Та зураг, видео байршуулах боломжтой. Файлуудыг энд буулгана уу

    1 条回复

    1. AlanCo*** Egypt

      I usually don’t have time to spend time with my family Peter when I go to work, so I need to install surveillance at home. This product meets the needs of video surveillance access very well. It is also very practical.

    Холбоотой бүтээгдэхүүн

    1GE GPON ONU FTTH модем Чиглүүлэгч

    1GE GPON ONU FTTH modem Router, can be compatible ... Цааш унших

    1GE+CATV Хос горим XPON ONT

    G/EPON 1GE+CATV ONT, offers 1 x 10/100/1000Mbps au... Цааш унших

    2GE WiFi AC ONU GPON ftth модем чиглүүлэгч

    2GE WiFi AC ONU features two gigabit Ethernet conn... Цааш унших
    Мессежээ үлдээнэ үү