10G хоёр чиглэлтэй SFP+ оптик дамжуулагч

10G Bi-Directional SFP+ Optical Transceiver

Товч тодорхойлолт:

Features ¨  Simplex LC Connector Bi-Directional SFP+ Optical Transceiver ¨ Compliant with SFF-8431,SFF-8432 and IEE802.3ae ¨ Up to 10km on 9/125um SMF ¨  Two types: A:1270nm DFB Laser transmitter,1330nm receiver B:1330nm DFB Laser transmitter,1270nm receiver ¨   Digital Diagnostic SFF-8472 Compliant ¨    Operating case temperature 0 ~ 70 °C ¨  RoHS6 complian…
  • Төлбөрийн нөхцөл:Paypal,western union,L/C,D/A,D/P,T/T

  • Тодорхойлолт

    Үзүүлэлт

    Програмын

    Захиалга

    Q&A

    Tags

    сэтгэгдэл

    Тодорхойлолт

    онцлог

    ¨ Simplex LC холбогч хоёр чиглэлтэй SFP+ оптик дамжуулагч

    ¨ SFF-8431, SFF-8432 болон IEE802.3ae-тай нийцдэг

    ¨ 9/125um SMF дээр 10 км хүртэл

    ¨ Хоёр төрөл:

    A: 1270нм DFB лазер дамжуулагч, 1330нм хүлээн авагч

    B: 1330нм DFB Лазер дамжуулагч, 1270нм хүлээн авагч

    ¨ Дижитал оношлогооны SFF-8472 нийцтэй

    ¨ Үйл ажиллагааны температур 0 ~ 70 °C

    ¨ RoHS6-д нийцсэн (хар тугалгагүй)

    Програм

    ¨ 10GBASE-LR 10.3125Gbps хурдтай

    ¨ Бусад оптик холбоосууд

    Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

    BDTRX837L1SN-10 & BDTRX873L1SN-10 цувралын нэг горимт дамжуулагч нь IEEE 802.3ae стандартаар тодорхойлсон 10GBASE-LR/LW зэрэг хоёр талт оптик мэдээлэл дамжуулахад зориулагдсан жижиг хэлбэрийн залгуур модуль юм. Энэ нь SFP+ 20 зүү холбогчтой бөгөөд халуун залгууртай.

    10G SFP+ модуль BDTRX873L1SN-10 нь нэг горимын шилэнд зориулагдсан бөгөөд 1270нм нэрлэсэн долгионы уртад ажилладаг; BDTRX837L1SN-10 модуль нь нэг горимын шилэнд зориулагдсан бөгөөд 1330нм нэрлэсэн долгионы уртад ажилладаг. Дамжуулагчийн хэсэг нь олон тооны квант худгийн DFB ашигладаг бөгөөд энэ нь Олон улсын аюулгүй байдлын IEC-60825 стандартын дагуу 1-р зэрэглэлийн лазертай нийцдэг.

    Хүлээн авагчийн хэсэг нь оптик толгой хэсэгт суурилуулсан нэгдсэн InGaAs детекторын урьдчилан өсгөгч (IDP) ба хязгаарлагдмал өсгөгчийн дараах IC-ийг ашигладаг.

    Туйлын хамгийн их рейтинг

    Эдгээр утгууд нь модулийн эвдрэлийн босгыг илэрхийлдэг. Үнэмлэхүй хамгийн их үнэлгээний аль нэгээс хэтэрсэн ачаалал нь бусад бүх параметрүүд нь санал болгож буй ашиглалтын нөхцөлд байгаа ч гэсэн модульд шууд сүйрлийн гэмтэл учруулж болзошгүй юм.

    ПараметрүүдSymbolMin.Макс.Нэгж
    хангамж хүчдэлВCC-0.5+3.6В
    Агуулахын температурДамжууллын харилцан холболтын-40+85° C
    Үйлдлийн хэрэг ТемпературДамжууллын харилцан холболтын0+70° C
    Харьцангуй чийгшилНҮЭМ-ийн085%

    Санал болгож буй үйл ажиллагааны нөхцөл

    ҮзүүлэлтSymbolMin.ердийнМаксНэгж
    хангамж хүчдэлВCC3.03.33.6В
    хангамж одоогийнICC200300мА
    Үйлдлийн хэрэг ТемпературТC02570° C
    Модуль нь эрчим хүчний сарнихPm0.71.1В

    Тайлбар:

    1. Нийлүүлэлтийн гүйдлийг VCCTX болон VCCRX хооронд хуваалцдаг.
    2. Яаралтай байдал нь одоогийн тогтсон төлөвийн шаардлагаас давсан одоогийн түвшин гэж тодорхойлогддог.

    Оптик шинж чанар (BDTRX873L1SN-10, 1270 DFB & PIN/TIA)

          ҮзүүлэлтSymbolMin.ердийнМаксНэгжRef.
       дамжуулагч
    Оптик долгионы уртλC126012701280нм
    Хажуугийн горим дарах харьцааSMSR30дБ
    Спектрийн өргөн (-20дБ)Δλ1нм
    Дундаж гаралтын чадалПop-8.20.5МУХБ1
    Устсан харьцааER3.5дБ
    Нүдний маскIEEE 802.3 стандартад нийцсэн
    Дамжуулагч ба тархалтын торгуульTDP3.2дБ
    OFF дамжуулагчийн дундаж чадал-30МУХБ
    Харьцангуй эрчим дуу чимээRin-128дБ / Гц
    хүлээн авагч
    Хүлээн авагчийн дундаж хүчRSENS-14.1МУХБ1,2
    хүлээн авагч нь хэт ачаалалПМАКС+0.5МУХБ
    Төв долгионы уртλC13201340нм
    Лос-Де-нотлохLOSД-15МУХБ
    LOS нотлохLOSА-30МУХБ
    LOS Гистерезисийн0.5дБ

    Тайлбар:

    1. Хүлээн авагчийн дундаж хүч (мин) нь мэдээллийн шинж чанартай бөгөөд дохионы хүч чадлын гол үзүүлэлт биш юм. Энэ утгаас доогуур хүлээн авсан чадал нь шаардлагад нийцэхгүй.
    2. PRBS231-1 туршилтын загвараар хэмжсэн @10.3125Gbps, BER≦10-12

    10G SFP+ Optical module application

     

    Үзүүлэлт
    Програмын
    Захиалга
    Бүтээгдэхүүний загварТодорхойлолтЛавлагаа
    BDTRS873L1SN-1010G SFP+ модуль, TX 1270nm/RX 1330nm, 10Gbps, 10km, 0C~+70CҮнэ хүсэх
    BDTRS837L1SN-1010G SFP+ модуль, TX 1330nm/RX 1270nm, 10Gbps, 10km,0C ~ +70CҮнэ хүсэх
    BDTRS873L1SN-2010G SFP+ модуль, TX 1270nm/RX 1330nm, 10Gbps, 10km, 0C~+70CҮнэ хүсэх
    BDTRS837L1SN-2010G SFP+ модуль, TX 1330nm/RX 1270nm,10Gbps,20km,0C~+70CҮнэ хүсэх
    Q&A
    Tags
    сэтгэгдэл

    0 шүүмж

    5

    5 эхлэх 5 0
    4 эхлэх 4 0
    3 эхлэх 3 0
    2 эхлэх 2 0
    1 эхлэл 1 0

    Captcha

    Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд хэмжээ нь 20 МБ байна. Та зураг, видео байршуулах боломжтой. Файлуудыг энд буулгана уу

    Холбоотой бүтээгдэхүүн

    10G SFP+ Optical Module

    Feature l  SFP+ package with LC connector l  1310n... Цааш унших
    Мессежээ үлдээнэ үү